Karadeniz Pet

Cifti salonda mi sessiz bir yerde mi birakayim.

Hulyaa

Paylaşımcı Üye
Iyi anlasan bir cift kusum var. Disi hazir gibi bazen kuyruk kaldiriyo erkege. Dun aksam erkek yine bi denedi ama daha bi sonuc oldugunu sanmiyorum. Yuvalik taktim. Kum kalamar kemigi minarel blogu yemi suyu herseyi tam. Vitaminli yem takviyesi ve arada yumurta havuc veriyorum. Sorum onlari sessiz bir yerde mi birakayim yoksa salonda mi dursunlar. Salonda haliyle tv ses falan oluyo.her gun supurge calisiyo hareket ve ses cok mevcut. Acaba ciflesebilmeleri icin hangisi daha iyi olur.

Tamam tesekkurler

Eğer evdeki seslere alışmış ve gürültüye rağmen çiftleşme denemeleri yapıyorlarsa, hiç yerlerini değiştirmeyin. Eğer bu şekilde yumurta gelirse, hem kuluçka zamanı hem de yavru bakımı sırasında hem siz hem de kuşlar strese girmezler.

Erkek kusum alisik surekli salondaydi ama gelen disiden pek emin degilim. Yuvaliga suanlik yanasmadi erkek merak edip yakindaki tunege gidip icini kontrol ediyo disiyi cagiriyo disi gelince uzaklasiyo yuvaliktan. Ben en iyisi salona alayim o zaman alissin supurge sesine. Bi de merak ettigim konu yuvaligin icine talas mi koyayim yoksa kum gibi bisey vermisti adam onu mu dokeyim