Karadeniz Pet

Çiftim çiftleşirmi

Drnk80

Yeni Üye
Çiftimi başka bir arkadaştan sahiplendim daha önce yavru aldığını söyledi bir aydan fazla oldu dışi erkeği yakladtirmiyor bazende erkek kaçıyor acaba çiftleşmeme gibi bir ihtimal olurmu hatta 10 gün ayırma yöntemini dahi uuyguladihim halde
IMG_20180524_175125.jpg

Çiftimi başka bir arkadaştan sahiplendim daha önce yavru aldığını söyledi bir aydan fazla oldu dışi erkeği yakladtirmiyor bazende erkek kaçıyor acaba çiftleşmeme gibi bir ihtimal olurmu hatta 10 gün ayırma yöntemini dahi uuyguladihim haldeEkli dosyayı görüntüle 24578
Eş ise ler bile dişi hazır değil sanırım daha

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çiftimi başka bir arkadaştan sahiplendim daha önce yavru aldığını söyledi bir aydan fazla oldu dışi erkeği yakladtirmiyor bazende erkek kaçıyor acaba çiftleşmeme gibi bir ihtimal olurmu hatta 10 gün ayırma yöntemini dahi uuyguladihim haldeEkli dosyayı görüntüle 24578
dişi kızışmamış henüz mama takviyesi yapın havuç verin

Kahverengi olması doruk.noktasidir ilk seferde olabilir ama sonradan 2. 3. Kuluçka da beyazda olabiliyor
Anladım teşekkürler birde dişinin gagası illa kahverengiye donermi kizistiginda beyazda kalabilirmi

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bende 2 cift var. Hep beyaz ama 4 agiz yavru aldim. Kuslar es tuttu ise renk onemli degil.

Avea inTouch 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bende 2 cift var. Hep beyaz ama 4 agiz yavru aldim. Kuslar es tuttu ise renk onemli degil.

Avea inTouch 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
katılıyorum şuan kzışmamış dişim yumurtladı 1 tane. erkeğin baskısına dayanamayıp pes etti. kardeşim eevine alalı 1 ay olmuş bırak kuşları kendi haline kendilerine güveni bi gelsin, eve bi adapte olsunlar 2 3 ay içinde belkide daha kısa kuşlarının alışma sürecine bağlı yavru alırsın. sen yuvalığı falan takılı tut kuşuna kalamar kemiği al düzenli mamasını, yeşilliğini ver. zaten düzeni tutturdunmu sürekli düzeenli olrak yumurtlarlar

katılıyorum şuan kzışmamış dişim yumurtladı 1 tane. erkeğin baskısına dayanamayıp pes etti. kardeşim eevine alalı 1 ay olmuş bırak kuşları kendi haline kendilerine güveni bi gelsin, eve bi adapte olsunlar 2 3 ay içinde belkide daha kısa kuşlarının alışma sürecine bağlı yavru alırsın. sen yuvalığı falan takılı tut kuşuna kalamar kemiği al düzenli mamasını, yeşilliğini ver. zaten düzeni tutturdunmu sürekli düzeenli olrak yumurtlarlar
Tamamdır teşekkürler ben aksi bir durum varmıdır diye merak ettim daha çok yoksa gerisi sab
Teşekkürler dikkat edeceğim zaten daha çok aksi bir durum varmıdır diye kaygilanmistim

Geri