petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ciftler birbirine neden tuy kabartir neye isaret

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Sedat TELLI tarafından 18 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Sedat TELLI

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar bir cift kusum var ikiside yavruluktan yeni yeni yetiskinlige adim atgilar erkek biraz pasif kaldigi icin bir sure ayri tuttum kafeslerini temizlerken yan yana koydum tellerin arasindan opusuyolar bide tuylerini kabartiyolar disi sirt tuylerini filanda kabartiyo 1 haftalik ayrilik yettimi acqba ve nedeni nedir tuy kabartmanin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:30 -->-> Daha önceki mesaj 11:38 --

kimse yokmu???

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:37 -->-> Daha önceki mesaj 12:30 --

++++++++++++++++++

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:56 -->-> Daha önceki mesaj 12:37 --

arkadaş yokmu bilgisi olan?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:46 -->-> Daha önceki mesaj 12:56 --

+++++++++++++++++

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Normal tunemis dediginize göre kuslariniz küçük fotoğraf paylasirsaniz iyi olur

3. Sedat TELLI

Beğenileri:
    0
    ayrı duruyolar şuan ayrı kafeslerde erkeğe biraz bakım amacı ile ayırdım kafes tabanı temizliğindede yan yana kafesleri koydum kafesin tellerine yapısıp birbirini operken erkek kafa tüylerini dişi ise kafa ve sırt tüylerini kabartıyo resim şuan zor ustadım

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Erkek kur yaliyordur dışı normal duruyordur masaallah

5. Sedat TELLI

Beğenileri:
    0
    erkek biraz zayıf dişiyer göre yaklaşık 6 aylık filan dişi ise 7-8 aylık civaarında dişi erkeğe yem yedirmediği için ayırmıştım kavga filan olmuyodu fakat yem konusundada babasını tanımıyo dişi :) erkek toplasın kendini diye ayırdım aslında dişi yuvalığa girip cıkmaya kemirmeyede başlamıştı ne kaadar ayrı tutmalıyım sizce birde erkeği asıl olan kafeste dişiyi ise yedek kafese aldım erkek daha bi hakim olsun diye işe yararmı?

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    İse yarar 1 2 hafta ayrı kalsınlar sonra mamada verin kuslariniza hayırlı üretimler

7. Sedat TELLI

Beğenileri:
    0
    Cok tesekkur ederim ilgi icin

Sayfayı Paylaş