Karadeniz Pet

Çiftler uygun mu?

mervekoc

Meraklı Üye
Yeni bir kuş aldım birbirlerine alışması için ne yapabilirim? birde sarı olan bana daha küçük gibi geldi çiftleşmek için uygun çiftler mi?
0qjB3Y.jpg

Son düzenleme:
Bilgi verecek tecrübe de değilim ama ilk gözlemlerini de buraya aktarırsan daha iyi yorum alabilirsin diye düşünüyorum. :)

Cere kısımlarını biraz daha yakından çekermisiniz.

mavi olan dişi, yarım saat kadar bir araya getirdim hiç sesleri yoktu ama üstünü açınca mavi olan gagalamaya başlıyor sarıyı. Ayırdım tekrar kafeslerini

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:48 -->-> Daha önceki mesaj 20:48 --

mavi olan dişi , sarı olan erkek

Kafesinizin tam resmini çekermisiniz ayrıca tünek pozisyonları da yanlış geldi bana

diğer kafesi yeni aldığım için bütün malzemeleri tam değil ahşap tünek alıcam mavi olan için

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:55 -->-> Daha önceki mesaj 20:54 --

mavi olanın ceresi açık kahverengimsi , sarının biraz daha pembemsi ten rengi arası bi renk

diğer kafesi yeni aldığım için bütün malzemeleri tam değil ahşap tünek alıcam mavi olan için

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:55 -->-> Daha önceki mesaj 20:54 --

mavi olanın ceresi açık kahverengimsi , sarının biraz daha pembemsi ten rengi arası bi renk

Anladım kuşlarınız yeni mi?merve hnm ayırdığınıza göre Dişi kızışmış gibi Erkeğe göre

Dişinin iri olmasını yumurta verimi açısından daha iyi bulanları gördüm forumda. Yaş olarak durumlarını nasıl? Erkek dişiden çokta küçük olmamalı. İlk zamanlar yeni gelenin ortama alışması için ayırdıklarını ve ilgilerini birbirlerine vermeleri için aynı sakin ortamda bulundurduklarını gözlemledim.

sarı olanı yeni aldım . mavi olan 1 senedir bizimle

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:15 -->-> Daha önceki mesaj 21:13 --

aldığım yerden uygun olduklarını söylediler ama tam yaşlarınıda bilmiyorum açıkcası . mavi olan camdan gelmişti o yüzden yaşa göre almamıştım. sarı olan bana daha küçük gibi geldi ama çok da tecrübeli değilim bu konuda sanırım onun cinsinden dolayı öyle bilmiyorum yani bilgili olanlar bana bi bilgi verirlerse iyi olur :))

gözlerinin etrafı bana daha değişik geldi maviye göre

Geri