Karadeniz Pet

Çiftlerim...

Serdar

Meraklı Üye
Arkadaşlar merhaba. Kuşlarımın fotoğraflarını paylaşmak istedim. Malum memlekette ortam karışık. Biraz kafa dağıtalım istedim. Yorumlarınızı bekliyorum.

ÇİFT 1...
2016-07-17 10.36.47.jpg

ÇİFT 2...
2016-07-17 10.36.08.jpg

ÇİFT 3...
2016-07-17 10.34.48.jpg

Maşallah güzel kuşlar :)

:) Cinslerini bilmiyorum:) Muhtemelen hepsi yerli. Zaten bu 3 çift çok komik oluştu. 1 ve 2. çiftin dişilerini hanım doğumgünü hediyesi diye eş olarak almış. Petdeki arkadaş ya anlamıyo ya da yutturmuş. Baktım ki bunlar dişi gittim tanıdık bir abime elindeki kendine ayırdığı kuşlardan 2sini kaptım. Önce çifthanede dişi erkek ayırdım. Bayramın 3.gününe kadar takıldılar yaklaşık bir hafta. İki gün şehirdışına çıktım;ama aklım hep kuşlarda hangisi eş olacak diye. Geldim ki 2. çift anlaşıyor. Ben de diğer erkeği beyaz dişinin yanına koydum ki o da beyaz dişiye yanaşmaya çalışıyordu. 3.çifti ise yine bir petshop a gittim. 2 saate yakın kuşları izledim. Yavru olarak alıp attım ve maşallah gayet iyi anlaşıyorlar. Bu çift diğer kuşlardan biraz daha iri gibi. ilk çiftin dişisi kızgın kanımca ki cere koyulaştı ve yuvaya ilgi hat safhada...

2016-07-17 10.37.23.jpg

Sizce çifthane arasındaki azcık kalan boşluğu da kuşlar birbirini görmeyecek şekilde kapatayım mı?
BU ARADA MAŞALLAH I EKSİK ETMEYEN ARKADAŞLARA TEŞEKKÜRLER...

Geri