Karadeniz Pet

çiftlerimi ayırmalı mıyım?

Muhammed Necib Karabulut

Paylaşımcı Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Arkadaşlar ilk mesajım olacak bu insaallah :)

Kuşlarım iki aydır yumurtlamadı dişinin çeresi kahverengileşti erkek ayağını dişiye atıyor az süreliğine üstünde duruyor ama yumurtlamadı dişimiz. Her şeyleri tam iyi yem , mama , mürekkep kemiği ,kum , yuvalık ,mineral taş hepsi var.Beklemekten sıkıldım ne yapmalıyım? Ayırıp tekrar birleştirsem bir faydası olur mu? Cevaplarınızı bekliyorum :confused:

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:23 -->-> Daha önceki mesaj 22:21 --

Ayırmalı mıyım sizce ?

Arkadaşlar ilk mesajım olacak bu insaallah :)

Kuşlarım iki aydır yumurtlamadı dişinin çeresi kahverengileşti erkek ayağını dişiye atıyor az süreliğine üstünde duruyor ama yumurtlamadı dişimiz. Her şeyleri tam iyi yem , mama , mürekkep kemiği ,kum , yuvalık ,mineral taş hepsi var.Beklemekten sıkıldım ne yapmalıyım? Ayırıp tekrar birleştirsem bir faydası olur mu? Cevaplarınızı bekliyorum :confused:

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:23 -->-> Daha önceki mesaj 22:21 --

Ayırmalı mıyım sizce ?
Oncelikle hayirlisi olsun. Biraz daha sabret dostum. Baktin eslesmediler ayir bir sure. Bir de kizismis muhabbet sesi dinlet kuslarina. Ayrica nijer de verebilirsin fazla olmamak kaydiyla.

Teşekkür ederim aranızda olmak güzel. Resimlerini atarsam daha iyi yardımcı olabilir misiniz?

Sadece bekle

[MENTION=14031]Muhammed Necib Karabulut[/MENTION] foruma hoş geldin, keyifli sohbetler olsun.
Bekleyip göreceksin kuşların durumunu. Çok sıkıldıysan dişiyi aynı odada ikici bir kafese alabilirsin. 3 hafta uygun bir süre, sonra tekrar erkeğin yanına atarsın.

Teşekkür ederim. Peki kuşlarımın üstüne õrtü õrtmemin çiftleşmelerine yararı olur mu? Kuşların olduğu odada ışık saat 11 e kadar açık oluyor da başka müsait yer de yok.

Geri