Karadeniz Pet

çiftleşme hakkında ?( Jumbo - Çek )

celikkolmert

Yeni Üye
Arkadaşlar jumbo erkek muhabbet kuşu ile çekoslavak dişi kuşun çiftleşmesi zormudur ? farklı cins olmaları çiftleşmelerini etkilermi ?

Jumbo erkeğe çek dişi dayanabilir mi bilemedim şimdi :)

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Çok iyi anlaşıyolar. Yavru verirlermi acaba

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:34 -->-> Daha önceki mesaj 17:32 --

Jumbo erkekten melez yavru alan arkadaşlar varmı ?

Hiç bilmiyorum inanın yanlış yönlendirme yapmayayım ustalar cevap verirse daha iyi olur

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Ben eşleştirip yavru almadım ama alınmaz diye birşey yok alabilirsiniz

Birşey daha sorucam . Ben jumboyu ankarada ulustaki pasajdan almıstm bilezikli. Nette türkiyeye gelen jumbolar kısır oluyor diyolar bunun hakknda bilginiz varmı ?

jumbo ciftlese bilir ama cek dayanirmi bilemem evet disardan yabanci ulkelerden gelen kuslar genelde kisir olur cunku uretimhaneler uretim alamadiklari erkekleri disileri degistirir veya satar

Daynırmı dayamaz mı diye bir şey yok. Alt tarafı kuş çirtleşmesi, abartmaya gerek yok. Birisi 100 gramlık ötekisi 1 kiloluk hayvan değil sonuçta.

Jumbo ile çeki eşleştirmek mantıklı değil, jumboya jumbo eş gider, aksi halde jumbo ile çek çiftleşmesinde sıradan yavrular elde edersin. Madem elinde jumbo var onada jumbo eş al, çek'e de çek eş al gitsin. Sana kalmış.

Benimde jumbo ve çek sanırsam erkek dişiye ilgi gostermıyor ve dayanırmı konusuna gelınce erkek dişiyle çiftleşirken her hangi bir organı dişiye sokmaz direk spermleri püskürterek ciftlesi diye bılıyormm sorun olacagınıda sanmam

Geri