petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çiftleşme hakkında soru ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve arabonemen tarafından 2 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. arabonemen

arabonemen New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar kuşum şımarık yaklaşık 1.5 - 2 yaş arasında ( avatarımdakide ilk hali :D ) ve yaklaşık 100e yakın kelime söylüyo (maşallah nazar değmesin :D ) günün yaklaşık 12 saati işteyim evde yokum ve uyuduğumuda düşünürseniz haftasonu hariç 1 2 saat anca ayırabiliyorum onun içinde yanına dişi almak istiyorum.

sorularım şunlar :

1- konuşmayı bırakırmı benden uzaklaşırmı ?
    2- çiftleşme için kafes uygunmu ?
    3- eş seçermi eş kaç yaşında olmalı ?
    4- benim kuşumun yaşı çiftleşmeye uygunmu ?

#1 arabonemen, 2 Kasım 2014
    Son düzenleme: 2 Kasım 2014
  2. Abdullah Dener

Abdullah Dener Active Member

Beğenileri:
    1
    Maşallah güzel bir erkek

1.soru bu sizin ilgi ve alakanıza bağlı benim evcil kuşum eşi olmasına rağmen konuşuyor
    2.soru kafes uygun oyuncakları çıkartın yalnız
    3. Soru eşini kendi seçme durumu oluşursa daha iyi ama kuş evcil olduğu için yavru alamama durumunuz da olabilir. Evcil olduğu için yabani hayatı unutuyorlar. Eşi de en az 8-10 aylık olmalı dişinin yaşı erkekten küçük olmalı.
    4. Soru uygun tabi çiftleşir

3. Tunç ÇAĞATAY

Muhabbet kuşları 100'e yakın kelime biliyormuydu ya jakolar o kadarı zor öğreniyor. :)

Sayfayı Paylaş