petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çiftleşme oldumu ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve abtmusic tarafından 7 Mart 2016 başlatılmıştır.

1. abtmusic

abtmusic Member

Beğenileri:
    0
    Herkese değerli yorumlarından dolayı tşk ederim dünden bugüne değişen şeyler oldu dişi kuş sürekli yuvaya girip çıkıyor ve çiftleşebildilermi çiftleşemedilermi bilmiyorum ama bir görüntü çektim sizce bu iş oldumu yoksa erkenmi yere düştüler teşekkür ederim şimdiden...

DİŞİ SON ÇİFTLEŞME VİDEO

2. Kuzey Kara

Kuzey Kara Member

Beğenileri:
    0
    Sizin görmediğiniz zaman da çiftleşmişlerdir. Merak etmeyin.İlk kuluçkada biraz boş yumurta gelir de sonra düüzelir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:05 -->-> Daha önceki mesaj 17:50 --

Bir de unutmadan kafesin eni biraz geniş olsun. Kuşların kuyrukları çiftleşirken yan demirlere takılınca sağlıklı olmaz. Bu kuşlar sana çok yumurta verir. İyi bakımla. Fazla rahatsız etme hayvanları.

3. abtmusic

abtmusic Member

Beğenileri:
    0
    yorum içi,n tşk ederim kardeş kafesi ben bilerek büyük aldım aslında salma kafeslerin yarısından büyük şuan benim dişi kuş sürekli yuvaya girip çıkıyor 5 - 100 dk içinde duruyor hiç karşmıyorum sadece sabahları yumurta ve eticicibebe veriyorum mama olarak
    benim kafes bu kardeş..Yuvalıkda büyük aldım folluklu daha rahat etsin diye

#3 abtmusic, 7 Mart 2016
    Son düzenleme: 7 Mart 2016
  4. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    erkk dişinin uzerınde. ınsallah olmustur. bu asamaya geldılerse gerısı kolay.

5. Kuzey Kara

Kuzey Kara Member

Beğenileri:
    0
    yumurta birkaç güne gelecek. sana garanti. ama dolu mu göreceğiz.

6. abtmusic

abtmusic Member

Beğenileri:
    0
    yorumlarınız için tşk ederim bugünde çiftleşmeyi denediler ama hep düşüyorlar anlamadım ne iştir bu en sonun hiç tünek koymuyacam zeminde ne yapacaklarsa yapsınlar...

7. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    229
    Çok sabırsız davranıyorsunuz bırakın kendi hallerine ilgilenmeyin bir çiftimi görmüştüm erkek daha iri sürekli çıktığında düştüler kendi hallerine bıraktım dişi 4 yumurtladı hepsi dolu bırakın onlar işini bilir karışmayın siz yemini suyunu verin yeter

8. abtmusic

abtmusic Member

Beğenileri:
    0
    bende hergün yem su mama vitamşn veriyorum karışmıyorum onlara sadece gördüklerimi sizlerle paylaşıyorum bende bu kuş üretimi konusunda deneyimli olmam için bakalım ne olur hafta sonuna kadar yuvayı açmıyacam belki de yumurta yapmıştır ama korkutmamak için hiç bakmıyorum..

9. Hüseyin Can

Beğenileri:
    12
    Tünekleriniz sağlam değildir.Her iki ucunuda sabitleyin.Ve fazla karışmayın.

10. abtmusic

abtmusic Member

Beğenileri:
    0
    tünekler sağlam iki tarafdan'da tutturmuşum ama diyorum sadece zeminde bir tünek bırakayım yada hiç karışmayayım hocanın dediği gibi sürekli tünekden düşen kuşlar yavru vermiş

Sayfayı Paylaş