Karadeniz Pet

Çiftleşme oldumu ?

abtmusic

Meraklı Üye
Herkese değerli yorumlarından dolayı tşk ederim dünden bugüne değişen şeyler oldu dişi kuş sürekli yuvaya girip çıkıyor ve çiftleşebildilermi çiftleşemedilermi bilmiyorum ama bir görüntü çektim sizce bu iş oldumu yoksa erkenmi yere düştüler teşekkür ederim şimdiden...

DİŞİ SON ÇİFTLEŞME VİDEO

Sizin görmediğiniz zaman da çiftleşmişlerdir. Merak etmeyin.İlk kuluçkada biraz boş yumurta gelir de sonra düüzelir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:05 -->-> Daha önceki mesaj 17:50 --

Bir de unutmadan kafesin eni biraz geniş olsun. Kuşların kuyrukları çiftleşirken yan demirlere takılınca sağlıklı olmaz. Bu kuşlar sana çok yumurta verir. İyi bakımla. Fazla rahatsız etme hayvanları.

Sizin görmediğiniz zaman da çiftleşmişlerdir. Merak etmeyin.İlk kuluçkada biraz boş yumurta gelir de sonra düüzelir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:05 -->-> Daha önceki mesaj 17:50 --

Bir de unutmadan kafesin eni biraz geniş olsun. Kuşların kuyrukları çiftleşirken yan demirlere takılınca sağlıklı olmaz. Bu kuşlar sana çok yumurta verir. İyi bakımla. Fazla rahatsız etme hayvanları.

yorum içi,n tşk ederim kardeş kafesi ben bilerek büyük aldım aslında salma kafeslerin yarısından büyük şuan benim dişi kuş sürekli yuvaya girip çıkıyor 5 - 100 dk içinde duruyor hiç karşmıyorum sadece sabahları yumurta ve eticicibebe veriyorum mama olarak
benim kafes bu kardeş..Yuvalıkda büyük aldım folluklu daha rahat etsin diye

0nmvvZ.jpg

Son düzenleme:
erkk dişinin uzerınde. ınsallah olmustur. bu asamaya geldılerse gerısı kolay.

yumurta birkaç güne gelecek. sana garanti. ama dolu mu göreceğiz.

yorumlarınız için tşk ederim bugünde çiftleşmeyi denediler ama hep düşüyorlar anlamadım ne iştir bu en sonun hiç tünek koymuyacam zeminde ne yapacaklarsa yapsınlar...

yorumlarınız için tşk ederim bugünde çiftleşmeyi denediler ama hep düşüyorlar anlamadım ne iştir bu en sonun hiç tünek koymuyacam zeminde ne yapacaklarsa yapsınlar...

Çok sabırsız davranıyorsunuz bırakın kendi hallerine ilgilenmeyin bir çiftimi görmüştüm erkek daha iri sürekli çıktığında düştüler kendi hallerine bıraktım dişi 4 yumurtladı hepsi dolu bırakın onlar işini bilir karışmayın siz yemini suyunu verin yeter

Çok sabırsız davranıyorsunuz bırakın kendi hallerine ilgilenmeyin bir çiftimi görmüştüm erkek daha iri sürekli çıktığında düştüler kendi hallerine bıraktım dişi 4 yumurtladı hepsi dolu bırakın onlar işini bilir karışmayın siz yemini suyunu verin yeter

bende hergün yem su mama vitamşn veriyorum karışmıyorum onlara sadece gördüklerimi sizlerle paylaşıyorum bende bu kuş üretimi konusunda deneyimli olmam için bakalım ne olur hafta sonuna kadar yuvayı açmıyacam belki de yumurta yapmıştır ama korkutmamak için hiç bakmıyorum..

Tünekleriniz sağlam değildir.Her iki ucunuda sabitleyin.Ve fazla karışmayın.

Tünekleriniz sağlam değildir.Her iki ucunuda sabitleyin.Ve fazla karışmayın.

tünekler sağlam iki tarafdan'da tutturmuşum ama diyorum sadece zeminde bir tünek bırakayım yada hiç karışmayayım hocanın dediği gibi sürekli tünekden düşen kuşlar yavru vermiş

Geri