Karadeniz Pet

Çiftleşme sorunu

firatfirat

Yeni Üye
Arkadaşlar herkese iyi akşamlar
Benim erkek muhabbet kuşum çok iri dişi kuşum da çok küçük boyutlarda erkek üstüne çıktığı saniye düşüyorlar herhangi bir temas gerçekleşmiyor ne yazik ki Her sabah saat 8 de çiftleşmeyi deniyorlar ama başarısız daha üzerine çıkarken düşüyorlar..

Tünek tahta iki ucuda sabit oynama yaylanma gibi bir durumu yok çok sıkı duruyor..
Herhangi bir gürültüden rahatsız olmuyorlar..
Erkek hep tek ayak üzerinde duruyor biliorm öyle dinleniyor ama acaba tek ayağında sıkıntı var diye mi düşüyorlar dicem ama dişi düşüyor ilk olarak ...
Dişi bebekliginden beri 2 senedir bende tecrübesizliğinden mi oluyor daha önce çiftleşmemisti..
Daha önce 4 yumurtası boştu şimdide 2 yumurtası var bunlarında boş olduğunu düşünüyorum ama son ana kadar dokunmicam.

Sorum şu Tünegi kaldirsam zeminde ciftlesirler mi? Yada yuva içinde ?

Söylediğin gibi dişi tecrübesiz olduğu için olabilir çok isterlerse kendileride tabanda çiftleşir tüneği kaldirmana gerek yok gibi bide bir fotoğraf atarsan🙂

Screenshot_2021-02-24-20-55-34-359_com.miui.gallery.jpg

hocam mamalığı alta koymamalısınız tele takılanları kullanırsanız içine dışkı kaçmaz.Kafes biraz pislenmiş.Konumuza gelirsek de amatör olduklarından deneye deneye öğreneceklerini düşünüyorum

hocam mamalığı alta koymamalısınız tele takılanları kullanırsanız içine dışkı kaçmaz.Kafes biraz pislenmiş.Konumuza gelirsek de amatör olduklarından deneye deneye öğreneceklerini düşünüyorum
Üst tarafta da maması var tellere asmıştım fazla mama yaptığım için alta da koyuyorum..
İnşallah bu seferde yumurtalar boş çıkmaz..
Yumurta var diye temizlemek istemedim gerekiyorsa temizlerim ne yapım?

Üst tarafta da maması var tellere asmıştım fazla mama yaptığım için alta da koyuyorum..
İnşallah bu seferde yumurtalar boş çıkmaz..
Yumurta var diye temizlemek istemedim gerekiyorsa temizlerim ne yapım?
hocam çekmeceliyse kafes temizleyin ama değilse zaten bekleyin çekmeceli sandım

Beni görünce yumurtalarını koşuyor cikartamiyorum dışarı icerdeykende arkasını dönüyor bir an yakalandığım an resmini gönderecem hocam