Karadeniz Pet

çiftleşme

Resul OZYAMAN

Emektar Üye
muhabbet kuşları geceleri çiftleşirler mi çoğu insan çiftleştiklerinin görmüyorum ama yumurta alıyorum diyor sadece aydınlıkta mı yoksa karanlıktada mı çiftleşirler mi çünkü benim 2 takımında çiftleştiklerini görmedim ve 1 takim yumurta veriyordu şimdiki takım da hala tık yok kur var başka bişi yok :)

Son düzenleme:
gece uyuyor onlar ya çiftleşmezler geceleri sabahın ilk saatleri daha verimli oluyormuş çoğu kuş sabah vakitlerinde çiftleşiyor

gece olmaz beceremezler :) cogu sabahları yapıyor diyor ama benimkiler öylen 3 veya hava kararmaya yakın 7 gibib yapıyorlar

Benim dişi erkeğe yanaşmak için herşeyi yapıyor rahatsız etme boyutunda erkek çoğu zaman karşılık vermiyorum ama karşılık verip de tam üstüne çıkmak için ayağını attığı anda dişi erkeği gagalayıp fırlatıyo resmen :D nasıl iş anlamadım

Benim dişi erkeğe yanaşmak için herşeyi yapıyor rahatsız etme boyutunda erkek çoğu zaman karşılık vermiyorum ama karşılık verip de tam üstüne çıkmak için ayağını attığı anda dişi erkeği gagalayıp fırlatıyo resmen :D nasıl iş anlamadım

dişi daha hazır degildir zamanla düzelir ayak atması iyiy elbet bir gün yenik düşecektir dişi :)

dişi daha hazır degildir zamanla düzelir ayak atması iyiy elbet bir gün yenik düşecektir dişi :)
kardeş bnmde bir tanbe dişi kuş vardı 1 buçk 2 sendr bnde perşembe günü bir adet yumurta yaptı araştırdım kızgınlık yumurtası dediler yanına erkek aldım şimdi dişi erkeğin yanına fln gidiyo ama erkek tedirgin fazla yaklaşmıyo bazn ayağını atıyo dişi kaçıyo çift olurlar mı ki

kavga yoksa olurlar

kardeş bnmde bir tanbe dişi kuş vardı 1 buçk 2 sendr bnde perşembe günü bir adet yumurta yaptı araştırdım kızgınlık yumurtası dediler yanına erkek aldım şimdi dişi erkeğin yanına fln gidiyo ama erkek tedirgin fazla yaklaşmıyo bazn ayağını atıyo dişi kaçıyo çift olurlar mı ki

Alışma süreci var.

3310 cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

ben yanına gidersem dişi erkeğe vuruyor alışır mı zamanla

bence dişi senden ürktügü ici vuruyor normalde seni görmedigi zamna vurmuyorsa tutarlar amam sen rehatsız etmemmen lazım

bence dişi senden ürktügü ici vuruyor normalde seni görmedigi zamna vurmuyorsa tutarlar amam sen rehatsız etmemmen lazım
Yok kardeş dişi bana alışkın elimi uzatınca fln geliyor hemen ama erkekle ilgilenirsem erkeğe vuruyor kıskancından mı yapıyor

normalde kavga yapmıyorlarsa ondandır

kavga yoksa düzelir fotolaarını yolasana kafeside yolla 1-2 gün tek tünek tak belkin birbirlerine daha cabuk yakınlaşırlar

kavga yoksa düzelir fotolaarını yolasana kafeside yolla 1-2 gün tek tünek tak belkin birbirlerine daha cabuk yakınlaşırlar
Birazdan fotolarını yolluyum kardeşm fotoları nasıl buraya koyucam bi yardım etsen
http://s45.photobucket.com/user/furkanesmeli/media/2014-10-06220253_zps15b5ba92.jpg.html?sort=3&o=0

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:39 -->-> Daha önceki mesaj 21:58 --

http://www.muhabbetkusu.com.tr/soru...rim-nasil-sizce-resimli-27314.html#post267739
KONU AÇMIŞTIM FOTOĞRAFLARINA BAKIP ORADAN CEVAPLARSAN DAHA İYİ OLUR TEŞEKKÜRLER..

Son düzenleme:
Geri