Karadeniz Pet

çiftleşme

• Konbuyu başlatan akif BILGE
  • Başlangıç tarihi
A

akif BILGE

Guest
Herkese merhaba :) benim kuşlar yaklasik 15 gün önce çok güzel şekilde ilgileniyordular birbirleriyle erkek bir defa üzerine bile çıktı ondan sonra birbirleriyle ilgilenmemeye başladılar erkek dişiye yem bile vermiyor ne yapacam bilmiyorum ? :(

kuşların fotoğrafları varmı hasta olabilirler veya biri tüye girmiştir hareketlimi kuşlar ?

Abi telefondan giriyorum fotoğraf yollamayı bilmiyorum. Erkek hareketli dişi hareketli denilemez ara ara canlılık geliyor ama. Kafesin altinda dişinin 2-3 tane küçük kanadi ve tüyleri var

muhabbet2.jpg

dişinin kafasında böyle şeyler varmı ? yada kanatlarının orda çıkan tüy kapsülleri varsa tüye girmiştir b vitamin takviyesi yapın

PblY
durum bu abi ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:36 -->-> Daha önceki mesaj 21:32 --

1415129250396fdafa.jpg
[/IMG]

tüye girmemiş gibi gözüküyor kabarıkta durmuyor dışkısında sıkıntı varmı poposuna dışkı yapışıyormu kuşun

1415129780168.jpg
[/IMG] bu şekilde var abi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:40 -->-> Daha önceki mesaj 21:39 --

Yok abi dışkı normal yapisma yok

kuşta bende bir sıkıntı göremiyorum fotoğraflara bakılırsa strese girmiş olabilir rahat bırakın kuşları gerisi gelir yada yeni eşlerse ayırabilirsiniz ayrı kafeslere asıl kafeste erkek kalsın başka bir kafesede dişiyi alın erkeğin kafesinde yuvalık asılı olsun dişininkinde yem su olsun sadece karşılıklı koyun kafesi 3 hafta sonunda dişiyi erkeğin kafesine atın %95 verim alırsınız kuşlardan

Abi çok çok teşekkür ederim eline yüreğine sağlık :)

Geri