petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

çiftleşme

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve akif BILGE tarafından 4 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. akif BILGE

Herkese merhaba :) benim kuşlar yaklasik 15 gün önce çok güzel şekilde ilgileniyordular birbirleriyle erkek bir defa üzerine bile çıktı ondan sonra birbirleriyle ilgilenmemeye başladılar erkek dişiye yem bile vermiyor ne yapacam bilmiyorum ? :(

2. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    kuşların fotoğrafları varmı hasta olabilirler veya biri tüye girmiştir hareketlimi kuşlar ?

3. akif BILGE

Abi telefondan giriyorum fotoğraf yollamayı bilmiyorum. Erkek hareketli dişi hareketli denilemez ara ara canlılık geliyor ama. Kafesin altinda dişinin 2-3 tane küçük kanadi ve tüyleri var

4. Taner ALTIN

Altın Üye

Beğenileri:
    0

dişinin kafasında böyle şeyler varmı ? yada kanatlarının orda çıkan tüy kapsülleri varsa tüye girmiştir b vitamin takviyesi yapın

5. akif BILGE

[​IMG] durum bu abi ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:36 -->-> Daha önceki mesaj 21:32 --

[​IMG][/IMG]

6. Taner ALTIN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    tüye girmemiş gibi gözüküyor kabarıkta durmuyor dışkısında sıkıntı varmı poposuna dışkı yapışıyormu kuşun

7. akif BILGE

[​IMG][/IMG] bu şekilde var abi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:40 -->-> Daha önceki mesaj 21:39 --

Yok abi dışkı normal yapisma yok

8. Taner ALTIN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    kuşta bende bir sıkıntı göremiyorum fotoğraflara bakılırsa strese girmiş olabilir rahat bırakın kuşları gerisi gelir yada yeni eşlerse ayırabilirsiniz ayrı kafeslere asıl kafeste erkek kalsın başka bir kafesede dişiyi alın erkeğin kafesinde yuvalık asılı olsun dişininkinde yem su olsun sadece karşılıklı koyun kafesi 3 hafta sonunda dişiyi erkeğin kafesine atın %95 verim alırsınız kuşlardan

9. akif BILGE

Abi çok çok teşekkür ederim eline yüreğine sağlık :)

10. Taner ALTIN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    rica ederim iyi forumlar :)

Sayfayı Paylaş