Karadeniz Pet

ciftlesme

Koray DANIŞMAZ

Süper Moderatör
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Merhaba mubislerim eş oldular ıyi anlaşıyorlar yavru istiyorum peki sizce kuşları kafesten hiç çıkarmamak doğru mu yani yavrulamalari için .

Ewet doğru. Yuvalık takmadıysanız yuvalık takın.

Mamasını vitaminini eksik etmeyin. Kızıştırcı verin ve kuşlarınızı da biraz rahat bırakın, inşaAllah tüyleri kadar yavru alırsınız.

Merhaba mubislerim eş oldular ıyi anlaşıyorlar yavru istiyorum peki sizce kuşları kafesten hiç çıkarmamak doğru mu yani yavrulamalari için .

Kafesten hiç çıkarmamak kuşların birbirleri ile ilgilenmeleri için söylenir.
Ama bence özellikle de hayvanlar dışarı çıkmak istiyorlarsa çok da engellememek lazım.
Çok çıkarmayın tamam ama, hiç çıkarmamazlık da yapmayın bence...

Kizistirici verdim ve bekliyorum bakalım :) nijer tohumu veriyorum yemle başka ne yapabilirim

Kafesten çıkartmayan,Vitamin ve mama takviyesi yapın. ( mama tariflerini siteden veya internetten bulabilirsiniz) , çok fazla rahatsız etmeyin, biraz kendi hallerine bırakın kuşlarınızı :)

Kafesten çıkartmayan,Vitamin ve mama takviyesi yapın. ( mama tariflerini siteden veya internetten bulabilirsiniz) , çok fazla rahatsız etmeyin, biraz kendi hallerine bırakın kuşlarınızı :)

Anadim teşekkürler

Yaa Benim bir Sorum olacak benım muhabbet kuşu son donemlerde çok ısırmaya basladı ayak hastası oldu ayak gördüğü zaman hemen gidiyor ve bas parmağa değişik sesler çıkarıyor ve poposunu surtmeye baslıyor ve max 2 3 dakıka sonra kasılmayla birlikte ayağa kırılmıs yem gibi boncuk boncuk 4 5 tane yem gibi birşey bırakıyor ne oldugunu çözemedim yardımcı olursanız sevinirim.

Yaa Benim bir Sorum olacak benım muhabbet kuşu son donemlerde çok ısırmaya basladı ayak hastası oldu ayak gördüğü zaman hemen gidiyor ve bas parmağa değişik sesler çıkarıyor ve poposunu surtmeye baslıyor ve max 2 3 dakıka sonra kasılmayla birlikte ayağa kırılmıs yem gibi boncuk boncuk 4 5 tane yem gibi birşey bırakıyor ne oldugunu çözemedim yardımcı olursanız sevinirim.

eş istiyor ayağınla çiftleşip yem kusuyor büyük ihtimalle. :D

Ayak fetish i olmuş senin kuş
bi eş al dene bencede
bi eş istiyor gibi

ben havuç veriyorum haftada 1 gün salıyorum yumurtluyorlar beniimkiler

Geri