Karadeniz Pet

Çiftleşme

Hakancukunlu

Yeni Üye
031133f0575b830f5a7fe0b2547c394d.jpg

Arkadaslar yardım lütfen kuşlarım çiftleşme için hazirmi

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dişi hazır erkekte hazır gibi fakat tam anlıyamadım yakından resim atarsan iyi olur ek olarak birbirlerine yem kusuyorlarmı ve kaşıyorlarmı birbirlerini

İkisi de kızgın.Rahat bırakıp sonuç beklemek gerek.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkür ederim

Yüksel bey bu kafes uygunmu
uploadfromtaptalk1468061753891.jpg

s.a benim dişinin 1 hafta önce ceresi kahverengiydi git gide beyazlasti simdi acık mavi erkeğide yaklastirmiyo sebebi ne sizce

s.a benim dişinin 1 hafta önce ceresi kahverengiydi git gide beyazlasti simdi acık mavi erkeğide yaklastirmiyo sebebi ne sizce
Öncelikle konuyu yanlış yerde açtığınızı belirteyim [emoji4]
Kuşunuzun kızgınlığı geçmiş olmalı ki kahverengi cere beyaza dönmüş.Erkeği yaklaştırmamasının nedeni de bu olmalı.
Dişiyi de erkeği de zinde tutmak için kızgınlaştırıcı yemler ve meteryalleri kullanmalısınız.Bu kızgınlaştırıcıları kullanırken aşırıya kaçmaktan sakının.
Mama ve vitaminini eksik etmeyin.Fazla rahatsız etmeyin.Sadece kafes temizliği için uğrayın.Sessiz ve yüksek bir yere kafesi yerleştirin.Yuvalığı takın ve sonuç bekleyin.
Tabi bu anlattıklarım yavru almak istiyorsanız geçerli ama mama ve vitamin her zaman düzenli olarak bulunması gereken şeyler.

Kuslar guzel ortami rahat olsun yavrular gelir insallah kalamar kemigi yoksa alin gerisi nasip

Yayınladınız kafes uygun silindir kafesler muhabbet kuşları için uygun değildir. Sağlık olarakda yaşında zaten kuşlar kızışma dönemine girmişler çoktan

Maşallah güzel kuşlar yavrulama cagindalar inşaallah yavru alırsınız

Geri