Karadeniz Pet

çiftleşmiyorlar

soner zorba

Yeni Üye
kuşalrım yaklaşık 2 senedir birlikteler ama yavru almak nasip olmadı. sorn nedir acaba

yarın ekleyebilirim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:16 -->-> Daha önceki mesaj 17:10 --

aslında videolarını çektimde siteye atmayı beceremdim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:17 -->-> Daha önceki mesaj 17:16 --

Kuşların ve kafesin resimlerini çekip atarsanız daha sağlıklık öneriler gelecektir

videolarını çektimde atmayı beceremdim

[YOUTUBE]MsHrZlttEG4&feature[/YOUTUBE]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:04 -->-> Daha önceki mesaj 17:25 --

[YOUTUBE]MsHrZlttEG4&feature[/YOUTUBE]

videoda tam net göremiyorum ama kuşlar kızışmış
kafes düzeninde bence yemleri tüneklerin seviyesine çıkarın suyun olduğu yere koyun.
ve kuşları sessiz kimsenin olmadığı bi odaya kayarsan kuşları kafesden çıkarmassan bence çiftleşirler. kuşların sadece akşamdan akşama suyunu ve yemini değiştir onun dışında hiç rahatsız etme

bir ay önce çekmmiştim bunuda

[YOUTUBE]Gleo3mq-Eys[/YOUTUBE]
videoda tam net göremiyorum ama kuşlar kızışmış
kafes düzeninde bence yemleri tüneklerin seviyesine çıkarın suyun olduğu yere koyun.
ve kuşları sessiz kimsenin olmadığı bi odaya kayarsan kuşları kafesden çıkarmassan bence çiftleşirler. kuşların sadece akşamdan akşama suyunu ve yemini değiştir onun dışında hiç rahatsız etme

önerileriniz için teşekkürler

Geri