Karadeniz Pet

çiftleştirme sesi

• Konbuyu başlatan mesut usenmez
  • Başlangıç tarihi
M

mesut usenmez

Guest
arkadaşlar bir arkadaş muhabbet kuşu çiftleşme sesini kuşlarına dinletiyordu sizce etkili olurmu kuşları çiftleşmeye teşvik edermi konu hakkında görüşlerinizi yazarmısınız?

mesut kardeşim ben bizzat kuş sesini dinletip test ettim ve faydasını gördüm denemeni tafsiye ederim günde 15-20 dk olarak 3 defa dinlet kuşların çiftleşme sesi yanlız yumurta almak istiyorsan eyer kavga ediyorlar ise normal kus sesleri dinlet

Dinletme ses felan strese sokma düzenlerini bozma :)

mesut kardeşim ben bizzat kuş sesini dinletip test ettim ve faydasını gördüm denemeni tafsiye ederim günde 15-20 dk olarak 3 defa dinlet kuşların çiftleşme sesi yanlız yumurta almak istiyorsan eyer kavga ediyorlar ise normal kus sesleri dinlet

saol kardeşim cevap için ne kadar sürede sonuç aldın öncesinde kuşlar çifleşmiyormuydu:?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:37 -->-> Daha önceki mesaj 17:35 --

Dinletme ses felan strese sokma düzenlerini bozma :)
valla bir arkadaş sonuç almış daha başka düşüncesi olan varsa yazarsa sevinirim

saol kardeşim cevap için ne kadar sürede sonuç aldın öncesinde kuşlar çifleşmiyormuydu:?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:37 -->-> Daha önceki mesaj 17:35 --

valla bir arkadaş sonuç almış daha başka düşüncesi olan varsa yazarsa sevinirim

canım kardeşim sonuç almış açar açmaz çiftleşmeye başlamazlar :D:D saçma şeyler yazmayın lütfen hayvanın sağlığına,kondisyonuna bağlıdır yapmayın etmeyinn...

canım kardeşim sonuç almış açar açmaz çiftleşmeye başlamazlar :D:D saçma şeyler yazmayın lütfen hayvanın sağlığına,kondisyonuna bağlıdır yapmayın etmeyinn...

onu demek istemedim kardeşim kuşları çifleşmiyormuştamı dinlettikten sonramı çifleşme istegi dogmuş heralde hemen olmaz...

Geri