Karadeniz Pet

Çilek

CEM CANER

Onursal Üye
Merhaba arkadaşlar kuşlarıma bugün çilek verdim fakat benimkiler çilekten çok çileğin otsu kısmını yiyorlar :) bir zararı varmıdır kaç günde bir verilmelidir vb. sorunlarda yardımcı olursanız sevinirim

otuda olsa yiyolarmış ben çilek verdim çilekten korktu yanına yaklaşamıyor kafesin, kafese konamıyor bile korkudan perdede takılıyor şimdi :))

Benimki de çileği beğenmedi(ağzının tadını bilmiyo:) ) Yapraklarını yemişti ama hiç bisey olmadı yine de yemese daha iyi aslında ne olur ne olmaz

Benimkilere de verdim biraz çilek tırtıklayıp bıraktılar sevmediler.

Yeşilliği seviyorlar.özellikle sap kısmını kemirmeyi

Benim saskin da hem cilekgi hem otunu yiyor sikinti olmadi

taze naneyi sapıyla koyun,sap kısmına bayılıyorlar

Amanın benim kızım çok anormal o zaman :(
Ne otunu ne çileğini, benim sıpa çileğin üstündeki siyah tanecikleri yiyo :D

Yem mi zannediyo nabıyo bilmiyorum da çıtır çıtır götürüyo bildiğin

Amanın benim kızım çok anormal o zaman :(
Ne otunu ne çileğini, benim sıpa çileğin üstündeki siyah tanecikleri yiyo :D

Yem mi zannediyo nabıyo bilmiyorum da çıtır çıtır götürüyo bildiğin

hafif pudra şekeri serpin üstüne bakalım ozaman yiyecekmi :)

Herşeyin fazlası zarar ama benimkiler ne verirsem yiyor Allah ne verdiyse :D Zeytin peynir ekmek domates biber sadece kafese koymam yeterli .

Herşeyin fazlası zarar ama benimkiler ne verirsem yiyor Allah ne verdiyse :D Zeytin peynir ekmek domates biber sadece kafese koymam yeterli .

peynir iyidir ya tuzsuz normal bir peynir verilebilir sanki bugün be bi test ediyim :)

peynir iyidir ya tuzsuz normal bir peynir verilebilir sanki bugün be bi test ediyim :)

benim kuşlar tuzlu bergama peynir yiyorlardı tuzluydu zararlı oldugunu ögrendim tuzun şimdi kaşar peyniri ile zeyttin hergün sabah veriyorum.

Geri