petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Cins hakkında yardım lütfen :/

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve lolla tarafından 2 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. lolla

lolla New Member

Beğenileri:
    0
    Iyi akşamlar diliyorum herkese,
    ayrica 2016 herkese hayirli ugurlu bir yil olsun .)

aslinda meramim muhabbet kusu degil, fakat belki bilenlerimiz vardir aramizda .)
    Bir arkadasim bu linkteki, https://www.youtube.com/watch?v=_qWqGZ4WPhI bebegin cinsini ogrenmek istiyor.
    Acikcasi bende meraklardayim, bakindim ama bulamadim acikcasi :/

bu videodaki, ki halay cekmekten ziyade hoppidi zippidi papagan cocugu diyesim geliyor, cocugun cinsini bilenlerimiz var midr? Yahut fikri olanlar?

tesekkur ederim herkeese, sevgiler .)

2. enderundepderun

Beğenileri:
    7
    Cinsi noktasında üstteki değerli üstad yardım etmiş zaten, ben sevimliliği ve halay çekmesi noktasında kaldım ve çok güldüm. Teşekkür ederim.

3. lolla

lolla New Member

Beğenileri:
    0
    Levent Hocam cok tesekkur ederim icten yardiminiza .) sevgiler
    [MENTION=17701]enderundepderun[/MENTION] :) evet cok sevimli gercekten .) ben tesekkur ederim sevgiler

4. Yavuz GEREKLİOĞLU

Yavuz GEREKLİOĞLU Active Member

Beğenileri:
    0
    İyiki paylaşmışsınız bu videoyu.Çok güzel çok eğlenceli bir kuşmuş bu.Tek kelimeyle Süper.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:35 -->-> Daha önceki mesaj 16:10 --

Bu papağandan almak istersek nerede buluruz bir de fiyatı ne civardadır?

Sayfayı Paylaş