Karadeniz Pet

Cins Ve Yaş

Canser Sağlam

Yeni Üye
öncelikle merhaba ilginizden dolayı teşekkür ederim.Bugun hollanda cinsi diye bir muhabbet aldım kendimce bakınca 2-2.5 en fazla 3 aylık gibi geldi kafa çizgileri tam gözlerde yakından çok zor farkedilcek koyu grilik var gaga pembe ama mavilikler var
bunlarda linkler :

]Kuşum resimleri, resim upload, yükleme servisi
k-860993-Ku%C5%9Fum.jpg
[/URL]

]Kuşum resimleri, resim upload, yükleme servisi
k-860994-Kuşum.jpg
[/URL]

buda yakın çekim
http://imgim.com/01052014156.jpg

Son düzenleme:
Masallah kusunuz 3 aylik civari erkek olma ihtimali yuksek ama karsidan cekilen bi resimle daha net cevap verilebilir

Teşekkürler Yusuf Bey, acaba cins hakkında bir şey söyleyebilir misiniz ?

bu yerli hollandalar iri olur kaç lira verdiniz kuşa

baya vermişsiniz yerli kuşlar genelde 20-30 taş çatlasa 35 olur hollandaya benzetemedim ama belki de öyledir tam fikrim yok arkadaslaar daha iyi bilir ama çok güzel renkleri maşallah

valla yetişkinler yan kafesteydi harbi iriydiler bunlarda yavru hollandalar dedi adam .

Erkek Yerli Gibime Geldi Ama Boyu Çok Uzun İri Deği :/ Kırmamıki

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:03 -->-> Daha önceki mesaj 21:02 --

valla yetişkinler yan kafesteydi harbi iriydiler bunlarda yavru hollandalar dedi adam .

Kardeşim Malesef Bazi Şerefsizler Elinden Kuşu Çıkarmak İçin Herkeyi Söylüyorlar.

Öncelikle ilgileriniz teşekkür ederim , kırma olabilir, gerçekten uzun boylu fotolarda kuyruğunu alamadım zaten

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:00 -->-> Daha önceki mesaj 21:03 --

ilk fotoğrafta daha belirgin gaganın ucunda beyaz bir leke var sanki kireç sürmüşler gibi ne olabilir ?

Son düzenleme:
genel hata önce alınıyor sonra buraya bakılıyor :(

Birşey Görmedim Ama Hayvanın Gagası Uzamiş Taş Filan Varmi Kafeste? Fazlada Uzarsa Tırnak Makası İle Yada Başka Bİrşeyle Kısaltın

Geri