Karadeniz Pet

Cinsiyet & davranis .

Öyle bir niyetiniz ve aceleniz yoksa takin yuvaligi kalsin. Sonucta zamani geldiginde ilgilenir ve urerler;)
Cevaplarinizdan oturu cokca tesekkur ederim beyfendi sorulacak konusulacak cok soru ve konu var ama fazla sıkmak istemem sonucta bi kitle var soru soran . artik zamana ve gozlemlere dayali olarak tecrubelerimi paylasirim insallah . Abidin & Manolya Çifti tesekkur eder iyi geceler dilerizz :)

Cevaplarinizdan oturu cokca tesekkur ederim beyfendi sorulacak konusulacak cok soru ve konu var ama fazla sıkmak istemem sonucta bi kitle var soru soran . artik zamana ve gozlemlere dayali olarak tecrubelerimi paylasirim insallah . Abidin & Manolya Çifti tesekkur eder iyi geceler dilerizz :)
Rica ederim. Sonuçta bende çok şey bildiğimi idda etmiyorum. Kendi capimda hobi olarak kus besliyorum ve bir kac defa yavru sahibi oldum. Yani bizlerde daha once yasadiklarimizdan gorduklerimizden faydalanarak yardimci olmaya calisiyoruz. :)

Parçalı erkek mavi dişi ama dişi kusunuz daha çok küçük bu yüzden erkek kuşun yaklasmasini istemiyor olabilir

Yeşil kuşun erkek diğeri dişi

Geri