Karadeniz Pet

Cinsiyet hakkında yardım

AcemiMuhabbet

Yeni Üye
Yeni Sorum;
Merhaba, bir kez daha sorduğum için özür dilerim fakat 1 numaralı kuşumda değişim olmasına rağmen 2 numaralı kuşumda değişim olmadı bunun nedeni hakkında bilgi sahibi olan varmı acaba diye sormak istedim

şimdiden teşekkür ederim

1-
Imgur
toNpPnM.jpg

NozK0c1.jpg

m4weKxm.jpg

2-
Imgur
mqYb7EH.jpg

Abilerim/Kardeşlerim yeni aldığım muhabbet kuşlarımın cinsiyeti konusunda yardımınızı rica ediyorum.

Şimdiden çok teşekkür ederim.

1- imgur: the simple image sharer
imgur: the simple image sharer

l0vmXX.jpg

bgJmXb.jpg

2- imgur: the simple image sharer
imgur: the simple image sharer

Ez5k7q.jpg

31YQXr.jpg

Son düzenleme:
Satın alırken de aynı ifade söylenmişti ama içime şüphe girince size de danışmak istedim.
yardımınız için çok teşekkür ederim Levent Bey

Bence ikisi de erkek. İlk fotoğraftaki mavilik parlamış ve beyazlık gibi durmuş. Nacizane fikrim. Tabi Levent abinin uorumunu dikkate alın siz yine de :)

Yeni fotoğraf görelim kaç ay olmuş maşallah

Fotoğraflardan anladığım 1 dişi 2 erkek maşallah Güle güle besleyin

1. Dişi. 2. Erkek bence

Son düzenleme:
Sürekli aklımda aynı cinsiyete sahip oldukları şüphesi vardı. Sayenizde kurtulmuş oldum :)

Herkese çok teşekkür ederim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:44 -->-> Daha önceki mesaj 20:50 --

Merhaba, bir kez daha sorduğum için özür dilerim fakat 1 numaralı kuşumda değişim olmasına rağmen 2 numaralı kuşumda değişim olmadı bunun nedeni hakkında bilgi sahibi olan varmı acaba diye sormak istedim

şimdiden teşekkür ederim

1-
Imgur
toNpPnM.jpg

NozK0c1.jpg

m4weKxm.jpg

2-
Imgur
mqYb7EH.jpg

2 erkek olduğu bana göre çok belli 2 kesin erkek ,fakat 1 dişi ağırlıklı basıyor 1.şüphelenilirse şüphelenilir. 2 .temiz erkek

Peki renk değişiminin nedeni yetişmesimi yoksa çiftleşme dönemi filan mı?

Geri