Karadeniz Pet

Cinsiyet hakkında

• Konbuyu başlatan Salih ÇİÇEK
  • Başlangıç tarihi
S

Salih ÇİÇEK

Guest
Hayırlı forumlar ilk eklediğim kuslarım kızısmıs durumda erkeği 1 hafta falan oldu alalı gayet ıyı anlasıyorlar onlara daha ıyı bakmam ıcın ne onerırsınız 2 kafestede gaga tası kemik kum yem vitaminleri mama herseyi var bunların dısında olursa sevinirim :) Bir de su 2. fotodaki çiftim dişi daha yavru gıbı duruyor erkek buyuk ama hangısı dısı hangısı erkek bıde sız soyleyin icim rahatlasın dişinin deliklerinde kırmızı renk var. Irkları ve cinsiyet hakkında beni tekrar bilgilendirirseniz sevinirim
svdk5.jpg
svdjk.jpg

svdks.jpg

2. resimde öndeki erkek arkadaki dişi

2. resimdeki çiftiniz öndeki erkek arkadaki dişi ve genç kuşlar ortalama 6 7 aylık civarı yavru almanız için biraz sabretmeniz lazım ama ilk resimdeki yeşil çiftiniz güzel iyi bakma konusuna gelirsek zaten gerekli herşeyi mevcut yem mama vitamin vs. bir sorunları yok kuşların gayet sağlıklı

Maşallah kuslar cok güzel ve saglıklı görünüyorlar. 2. resimde önde olanı erkek arkada olanı dişi ve dişi kusunuzun rengi cok güzel ya da bana öyle geliyor. muhabbet kuslarında sırt kısımlarında kahverengi olması benim hosuma gidiyor :)

Maşallah kuslar cok güzel ve saglıklı görünüyorlar. 2. resimde önde olanı erkek arkada olanı dişi ve dişi kusunuzun rengi cok güzel ya da bana öyle geliyor. muhabbet kuslarında sırt kısımlarında kahverengi olması benim hosuma gidiyor :)

Evet dişi kusumun rengi benimde cok hosuma gıdıyor karnında falan bi yesil renk var ama cozemedim cok hos bir rengi var bunların yavrularını almak kısmet olursa nasıl olucak merak edıyorum:)

Evet dişi kusumun rengi benimde cok hosuma gıdıyor karnında falan bi yesil renk var ama cozemedim cok hos bir rengi var bunların yavrularını almak kısmet olursa nasıl olucak merak edıyorum:)

Yesil renk olması geninde yesil renk bulundurdugu anlamına geliyor ;) yani kuslardan parcalı renkli yavruda alabilirsiniz. tek renk yavruda alabilirsiniz.

Yesil renk olması geninde yesil renk bulundurdugu anlamına geliyor ;) yani kuslardan parcalı renkli yavruda alabilirsiniz. tek renk yavruda alabilirsiniz.

Şu anda tek isteğim bunlardan yavru almak rengini pek onemsemiyorum inşallah nasip olur :)

Geri