Karadeniz Pet

Cinsiyet - Irk - Yaş

Kuscu

Yeni Üye
Muhabbet kuşumun ırkı cinsiyeti yaşı nedir

Yaşı benim için çok önemli kaç aylıktır?

Kafa çizgileri yok gibi, göz irisi de çok koyu flashla belli oluyor anca

Yavru diye aldım (satıcı 45-50 günlük demişti ve aynısının büyüğünü gördüm çok fark vardı irilik olarak) şüphelenmiştim ama beğendiğim için çok sorun olmadı

Eğitip konuşturulabilir mi? hiç kaçmıyor ele geliyor ve çok güçlü uçuyor

tecrübeli arkadaşlar bilgi verirse sevinirim

AYEVQr.jpg
028Xjo.jpg
4RDA2J.jpg
JEX9rj.jpg
OdkbnP.jpg
zEgZv9.jpg
G1E7QV.jpg

Son düzenleme:
teşekkürler

Yavru diye aldım (satıcı 45-50 günlük demişti ve aynısının büyüğünü gördüm çok fark vardı irilik olarak) şüphelenmiştim ama beğendiğim için çok sorun olmadı

Eğitip konuşturulabilir mi? hiç kaçmıyor ele geliyor ve çok güçlü uçuyor

Son düzenleme:
3 aylık üstü cünki tüye gırmış kuş
sabır gösterırsen konuşur ama bıraz uzun surebılır

Son düzenleme:
kırma mıdır?
ne zaman eşe atılabilir?
teşekkürler...

hemen eşe atabilirsin yanına güzel bi dişi al 3 4 aylık

aslında amacım tek besleyip eğitmekti ama yaşının biraz ileri olduğunu öğrenince böyle düşündüm

sizce geri götürüp daha genç bir kuşla değiştirmeye değer mi?

ya da

eşe atıp güzel yavrular alabilir miyim?

ben olsam kuşta bir sağlık problemi yoksa neşeli bir kuşsa ben hiç o topa girmezdim...
bu kuşla devam ederdim...

aslında amacım tek besleyip eğitmekti ama yaşının biraz ileri olduğunu öğrenince böyle düşündüm

sizce geri götürüp daha genç bir kuşla değiştirmeye değer mi?

ya da

eşe atıp güzel yavrular alabilir miyim?

sızden kacmıosa urkek degılse tek bakın alısabılr

eve ilk geldiği günden beri parmağımdan inmiyor elden yem yiyor

sağlığı iyi tüylerinde yolunma var ama kuşçudayken kavga etmiştir diye tahmin ediyorum

2 kadınada bak.Eğer ki aynı yerlerde tüy eksiği var ise.Kavga falan değil tüy hastalığı vardır demektir.

eve ilk geldiği günden beri parmağımdan inmiyor elden yem yiyor

sağlığı iyi tüylerinde yolunma var ama kuşçudayken kavga etmiştir diye tahmin ediyorum

Daha ne... millet alıştırmak için kırk takla atıyor... sağlık sorunu yoksa (ki diri duruyor) bununla devam et bence...

kanat resimlerini ekledim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:46 -->-> Daha önceki mesaj 09:44 --

2 kadınada bak.Eğer ki aynı yerlerde tüy eksiği var ise.Kavga falan değil tüy hastalığı vardır demektir.

Daha ne... millet alıştırmak için kırk takla atıyor... sağlık sorunu yoksa (ki diri duruyor) bununla devam et bence...

3 aylık üstü cünki tüye gırmış kuş
sabır gösterırsen konuşur ama bıraz uzun surebılır

tüylerin durumu resimdeki gibi iki kanadının aynı bölgelerinde dökülmüş ya da yolunmuş kısımlar var (beyaz tüylerin olduğu bölgeler)

hastalık olabilir mi? yoksa diğer kuşlarla kavga sonucu mu olmuştur?
nGAmQa.jpg

Son düzenleme:
Doğuştan gelen bir tüy hastalığı.Tüyün olmadığı yerler ömür boyu öyle kalacak.Sağlığı açısından şu an birşey yok ama kesinlikle üretilmemeli.Bu kötü geni çoğaltmamalısın.

Geri