petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

cinsiyet ve bakim konusunda yardima ihtiyacim var...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve alperekenel tarafından 12 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. alperekenel

alperekenel New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaslar. Bende yesil renkli erkek muhabbet kusu vardi. Iki ay sonra yalniz kalmasina dayanamayip yanina bir disi aldim. Cinsiyetlerinden cok emin olmadigim icin bilen arkadaslardan yardim istiyorum. Ayrica bu minikler simdi cift oldugu icin yapmam gereken extra bir islem veya almam gereken extra bir aparat varmidir...

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  3. alperekenel

alperekenel New Member

Beğenileri:
    0

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:38 -->-> Daha önceki mesaj 22:37 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:40 -->-> Daha önceki mesaj 22:38 --

4. Mustafa AKÇAKAYA

Beğenileri:
    0
    Mavi kuş dişi.Yeşil kuş Erkek.Kafesteki ayna ve oyuncakları kaldırın birbirleriyle ilgilensinler.İyi anlaşıyorlarsa yuvalık takın.

5. alperekenel

alperekenel New Member

Beğenileri:
    0
  6. Levent ACAR

Beğenileri:
    75
    Erkek hep böyle uyuklar durumda mı?
    Dişi henüz kızışmamış. Burun kenarları önce krem sonra kahverengine dönmeye başladığında yuvalık takabilirsin. Eş tutup yavrularlar.

7. alperekenel

alperekenel New Member

Beğenileri:
    0

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:47 -->-> Daha önceki mesaj 22:44 --

Cok tesekkur ederim bayadir foto paylasmayi ogrenmeye calisiyordum.. erkek cok hareketli simdi uyku saati.. surekli disinin pesinden kosuyor hatta oper g8bi seyler yapiyor. Disiyi daha dun aldim. Baya iyi anlasiyorlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:48 -->-> Daha önceki mesaj 22:47 --

Hatta su an yine disiynin pesinden kosuyor..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:49 -->-> Daha önceki mesaj 22:48 --

Ayna hic takmadim salancaklari ve bir tane oyuncaklari var onunlada ilgilenmiyorlar zaten :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:51 -->-> Daha önceki mesaj 22:49 --

Cok tesekkur ederim bayadir foto paylasmayi ogrenmeye calisiyordum.. erkek cok hareketli simdi uyku saati.. surekli disinin pesinden kosuyor hatta oper g8bi seyler yapiyor. Disiyi daha dun aldim. Baya iyi anlasiyorlar

8. Levent ACAR

Beğenileri:
    75
    İmkan varsa biraz daha geniş, 2-3 kapılı bir kafes ve yuvalık alırsın. Yuvalık, içine plastik folluk konanlardan olursa daha iyi olur.

9. alperekenel

alperekenel New Member

Beğenileri:
    0
    Insallah daha buyugunude alacam yakinda

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:31 -->-> Daha önceki mesaj 23:29 --

#9 alperekenel, 12 Ekim 2015
    Son düzenleme: 12 Ekim 2015
  10. alperekenel

alperekenel New Member

Beğenileri:
    0
    tekrardan merhaba resımde almıs oldugum dısı kus bır kac ay sonra hıc bır seyı yokken öldü.
    sonra ben yenı bır kus aldım erkek kusum fıstık yalnız kalmasın dıye. ama erkek aldıgım yerde ılgılenır gıbıyken eve gelınce ılgılenmemeye hatta bazen gagalamaya basladı. bo satıcı arkadaslarında hıc bırı bır seyden anlamıyor. sadece maddı kısmıyla ılgılenıyor maalesef.. acaba bu yenı aldıgım dısının cınsıyetındemı sorun var yalnıslıkla erkek mı aldık.. yardım edebılecek bır arkadas varmı acaba

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:41 -->-> Daha önceki mesaj 21:21 --

http://i.hizliresim.com/L3p160.jpg

http://i.hizliresim.com/1dYMoB.jpg

http://i.hizliresim.com/nrALDN.jpg

#10 alperekenel, 26 Mayıs 2016
    Son düzenleme: 26 Mayıs 2016
  11. aztec

aztec Active Member

Beğenileri:
    60
    Yok, rahat olabilirsin. Kuş dişi.
    Güle güle besle.

12. alperekenel

alperekenel New Member

Beğenileri:
    0
    cok tesekkur ederım..

#12 alperekenel, 26 Mayıs 2016
    Son düzenleme: 26 Mayıs 2016
  13. Ahmed Demir

Ahmed Demir Active Member

Beğenileri:
    207
  14. alperekenel

alperekenel New Member

Beğenileri:
    0
    evet henuz kucuk.. erkek olanda bır bucuk yasında acaba bu yuzdenmı dısıye kızıp duruyor

15. Ahmed Demir

Beğenileri:
    207
    8 aylik yada 1 yaslarinda disi olsa daha iyi olurdu disi yavru oldugu icin yem kusmasini ister erkek ciftlesmek ister keske yakin yaslarda olsaydi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:58 -->-> Daha önceki mesaj 21:57 --

Kizgin bi erkekse ayirmaniz bile gerekebilir

16. alperekenel

alperekenel New Member

Beğenileri:
    0
    pet shopa gıttım pazar gunu baya bır yer gezdım bulabılmek ıcın ıstanbu sıslı de..
    buldugum yerdekı arkadasa bendekı erkek kusu gosterdım.. ona uygun bır kus ıstedıgımı soledım ama sonuc bu oldu.. bu gun alalı 4 gun oldu bu gun yanına ugradım ne yapabıırız anlasamıyorlar sanırım dıye yapacak bır sey yok degısım yapamam dedı.. bende takıb edecem sımdılık bu gun bıraz daha anlasıyorlar gıbı..

http://i.hizliresim.com/AJA7O7.jpg

http://i.hizliresim.com/0D7n0D.jpg

17. Kivim benim

Beğenileri:
    4
    Disi ama cok kucuk erkege gore yanina atmasaydin hemen

18. alperekenel

alperekenel New Member

Beğenileri:
    0
    Ne kadar sure ayri tutmaliyim...

19. Kivim benim

Beğenileri:
    4
    Bence disi buyuyene kadar ceresituruncu olana kadar bekle daha bebek gibiduruyo cigileri gitmemis bence tuy dokumune bile girmemis o ara belki eline alistirirsin falan

20. Ahmed Demir

Beğenileri:
    207
    Ciftlesmek icin baski yaparsa sikinti olur ikisinin denk olmadigi ortada

Sayfayı Paylaş