petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Cinsiyet ve irki hakkinda yardim ustalar

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve baskan tarafından 4 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. baskan

baskan Guest

Selam.arkadaslar
    Iki gun once bir kus almistim kus malisef hasta cikti
    Bende geri iade ettim aldigim yere ustune biraz fark vererek bunu aldim bu kusun cinsiyeti irki ve yasi hakkinda bilgi istiyorum aldigim yer 7 haftalik dedi bu kusa...son olarak bu cins kuslar konusma yetenegi varmidir lutfen yardim edin simdiden herkese tesekkurler

#1 baskan, 4 Kasım 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 4 Kasım 2014
  2. Tunç ÇAĞATAY

Cins kuşların fazladan konuşma yeteneği yok hepsi nasılsa bunlarda öyledir. Kuşun 3-4 aylık erkek yerli bir kuş

3. ümit güneysu

erkek ama tüy dökme mevsimi olduğu için sanki tüyleri diken diken görünüyor... 3 aylık gibi

4. baskan

baskan Guest

Hollanda, dan aldim ben bu kusu hollanda yerlisi ozaman :)

5. AliismailERTAŞ

AliismailERTAŞ Active Member

Beğenileri:
    0
    diğer ülkelerde bizim ülkemizdeki gibi ırk çeşitleri yok, bizim satıcı arkadaşlar üretmiş o isimleri, yerli pakistan, çek gibi isimleri, dünyada iki isimle anlıyor show kuşları ve ufak ırklar diye,

6. Tunç ÇAĞATAY

İsterseniz fransadan alın kuş bizim yerli diye tabir ettiğimiz cinslerden ne çok ufak nede çok iri dediğimizlerden yani.

7. baskan

baskan Guest

Aynen bencede hollandali cek gibi birsey yok sadece bu show cinsleri var kafasi kabarik olanlar burdaki kuslarda hepsi turkiyedekiler gibi bire bir aynisi

Sayfayı Paylaş