petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

cinsiyet ve ırkları konusunda yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve bora_19mys tarafından 17 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. bora_19mys

bora_19mys New Member

Beğenileri:
    0
  2. Tahsin ÖZDEN
    Gizli

mavi olan cinsiyeti erkek ırkı yerliye benzettim ırkta yanılıyo olabilirim ama erkek orası kesin
    yeşil dişiye benziyo resim yanıltıyo olabilir koyu renk faktörü oturmuş daha net foto atarsan yeşil için daha kesin cevaplar alabilirsin şimdilik dişi gibi duruyo ırkıda çek'e benzettim

3. bora_19mys

bora_19mys New Member

Beğenileri:
    0
    daha net derken nsl yakındanmı cekmem lazım

4. Tahsin ÖZDEN
    Gizli

evet mümkünse ceresini biraz daha yakından çek ama gagadaki siyahlıktanda anlaşıldığı gibi daha çok küçük biraz daha zaman geçmesi gerekli tam oturması için

5. bora_19mys

bora_19mys New Member

Beğenileri:
    0
    anladım 2,5 aylıklar sanırım

6. Tahsin ÖZDEN
    Gizli

yeşil daha küçük gözüküyo

7. bora_19mys

bora_19mys New Member

Beğenileri:
    0
    be ikisini anı zamanda doğmuş diye biliyodum öğrenmem iyi oldu bide renkleri değişirmi büyüdükçe

8. Tahsin ÖZDEN
    Gizli

evet o soru çok sık soruluyo benim birebir gözlemlediğim hemde bu forumda olan limon isimli sarı bi kuşun yosun adını alarak yerşerdiğini biliyoruz yanı kuşlarda renk olarak açılmalar ya da koyulaşmalar oluyo tabi bu hepsi için geçerli değil.

9. bora_19mys

bora_19mys New Member

Beğenileri:
    0
    anladım tşk bilgiler için

Sayfayı Paylaş