Karadeniz Pet

Cinsiyet ve yaş yardım

• Konbuyu başlatan dilara1331
  • Başlangıç tarihi
D

dilara1331

Guest
Muhabbetimi daha bugün aldım.satıcı bana daha küçük olduğu için cinsiyetinden tam emin olmadığını ama büyük ihtimalle erkek olduğunu söyledi.internetten biraz araştırdım ve ceresi sanki dişiye benziyor.eğerdişiyse götürüp bir erkekle değiştiricem onun için fikirleriniz benm için çok önemli .birde geldiğinden beri sürekli kafes tabanındaki gazetenin altına giriyor,korktuğundan olmadığına eminim çünkü çok korkmuyor insanlardan.acaba diyorum orayı yuvası gibi mi görüyor.herneyse ilk başta tatbiki cinsiyeti çok önemli şuan için,yardımcı olursanız çok sevinirim gerçekten
2w5ub8w.jpg
30agduw.jpg

tam bi profil çekebilir misiniz flash kapalı biçimde şuan erkeğe benziyor

Muhabbetimi daha bugün aldım.satıcı bana daha küçük olduğu için cinsiyetinden tam emin olmadığını ama büyük ihtimalle erkek olduğunu söyledi.internetten biraz araştırdım ve ceresi sanki dişiye benziyor.eğerdişiyse götürüp bir erkekle değiştiricem onun için fikirleriniz benm için çok önemli .birde geldiğinden beri sürekli kafes tabanındaki gazetenin altına giriyor,korktuğundan olmadığına eminim çünkü çok korkmuyor insanlardan.acaba diyorum orayı yuvası gibi mi görüyor.herneyse ilk başta tatbiki cinsiyeti çok önemli şuan için,yardımcı olursanız çok sevinirim gerçekten
2w5ub8w.jpg
30agduw.jpg

kuşun dişi bence flaşsız bir fotoğraf daha eklersen daha kesin bi cevap verebiliriz

Burun deliklerinde beyazlık varsa dişidir sen bak. Üstelik zayıf. Madem yeni Direk değiş

Dişiye benziyor bu kuş

maşallah güzel bi 2 aylık yerlı erkek ama biraz zayıf kalmış sanki :)
iyi bi bakıma alman lazım
ama yıne de tam emın olmak ıcın 3-5 foto daha ama flassız aydınlık bı yerde kusun ceresını cek.

24e4bys.jpg
.
2cmp7k1.jpg

Bunlar flaşsız çekilmiş fotoları.inşallah erkektir çokta alıştık minnoşa:)fikirleriniz benim için çok önemli çünkü şayet dişi olduğu kesinleşirse yarın değiştiricez ufaklığı.o nedenle nolur fikirlerinizi esirgemeyin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:31 -->-> Daha önceki mesaj 20:06 --

Kimsenin bir fikri yok mu :s

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:33 -->-> Daha önceki mesaj 00:31 --

Lütfen fikirleriniz gerçekten çok önemli ona göre yarın değiştirmem gerekiyor

Moderatör tarafında düzenlendi:
24e4bys.jpg
.
2cmp7k1.jpg

Bunlar flaşsız çekilmiş fotoları.inşallah erkektir çokta alıştık minnoşa:)fikirleriniz benim için çok önemli çünkü şayet dişi olduğu kesinleşirse yarın değiştiricez ufaklığı.o nedenle nolur fikirlerinizi esirgemeyin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:31 -->-> Daha önceki mesaj 20:06 --

Kimsenin bir fikri yok mu :s

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:33 -->-> Daha önceki mesaj 00:31 --

Lütfen fikirleriniz gerçekten çok önemli ona göre yarın değiştirmem gerekiyor

Ben hala dişi olduğunu düşünüyorum

Kuş bebek daha cinsiyeti tam net söylemek zor disi olsa bile egitilir bunu neden bu kadsr sorun ediyor herkes amlamıyorum ònemli olan senin sevmen ilgilenmen gerisini kuşa bırak

Kuş bebek daha cinsiyeti tam net söylemek zor disi olsa bile egitilir bunu neden bu kadsr sorun ediyor herkes amlamıyorum ònemli olan senin sevmen ilgilenmen gerisini kuşa bırak

Bu zamana kadar ne kadar dişi muhabbet gördüysem,beslediysem hepsi aşırı hırçın,saldırgandı,gözlemlediğim kadarıyla erkekler daha konuşan sıcakkanlı oluyorlardı hep. Muhabbet almamdaki amaç konuşması ve sıcakkanlılığı zaten.e tatbiki dişiler tamamen agresif diye bir genelleme yapamayız.ama ben risk almak istemiyorum sadece.yoksa hepsi canlı hepside çok şirinler aslında.hatta bizim minize o kadar bağlandımki eşim yarın değiştiririm gidip diyor ama ben hala kıyamıyorum,resmen erkek çıksın diye dua eder durumdayım.bilemiyorum nasıl olacak

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:04 -->-> Daha önceki mesaj 02:02 --

Ben hala dişi olduğunu düşünüyorum

Teşekkürler .peki bundan gerçekten eminmisiniz bazı yerlerde bakıyorum gerçekten dişiye benziyor ,bazı konuları okuyorum e erkeğede benziyor.bazıları diyor bebekken anlaşılmaz azıcık büyüyünce netleşir.iyice kafam karıştı,şimdi geri verirsek ve bu erkek çıkarsa gerçekten çok üzülürüm resmen bir günde alıştım yavruya:(

Bence biraz bekleyin madem çok sevdiniz bakın hırçın mı asi mi ilginize nasıl cevap veriyor cinsiyeti tam meydana çıktıginda dişiyse ve hırçın sinirliyse degiştirin yada yanına erkek alıp eş yapın.
Benim bi erkek kuşum vardı inanılmaz asi kimse eline alamadı kimsenin parmagına çıkmaz kendine dokundurtmazdı parmagımı kafase soktugumda taklalar atar kaçardı simdi arkadaşımın dişisiyle eşoldu gayet mutlu yani diyecegim o ki her kuşun karakteri farklı

.çoğunluk dişi olduğunu söylemiş,ama sanırım ben mavişten vazgeçemicem artık .bir,iki aya zaten netleşir cinsiyeti.sağlık olsun artık ailemizin bir bireyi kendisi:)herkese çok teşekkürler :)

yuzde yuz erkek iddaya giriIir.)

Her türlü erkek. Bal gibi de erkek, buz gibi de erkek
İddia da ben de varım .))

Ama çok zayıf. Güzel bir beslenme programı lazım bu şirin beyefendiye.​

Şimdi fena kafam karıştı:) dişi diyenlerle erkek diyenler eşitlendi resmen:) önceki sayfada birisi demiş göğsünü sevmenize izin veriyorsa erkektr diye.normalde elden biraz korkuyor ama alıştı bayağı çok fazla ısırma huyu yok hatta bayağı seviyoruz kafeste kaçmıyor fazla:) sanırım işimiz şansa kaldı artık çokta zorlamaya gerek yok sanırım.nasılsa her türlü bizde :)
Birde bir sorum olacak nedense sürekli tabanda gazetenin altında uyuyor bunun nedeni çok küçük olması orayı yuvalık sanması vs mi acaba?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:26 -->-> Daha önceki mesaj 17:25 --

2rzs7dg.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri