Karadeniz Pet

cinsiyet ve yaş ?

Mehmet GÜLER

Meraklı Üye
kuşun cinsiyet ve yaşı hakkında yorumlarınızı bekliyorm

wLpn3a.jpg

KgkWob.jpg

eoAk07.jpg

Son düzenleme:
bence dişi, yaşını net söylemek için göz irisini görmek gerekiyor. kuşun yandan gözünü flaşsız ve net çekebilirseniz ustalar da daha rahat yardımcı olabilirler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:43 -->-> Daha önceki mesaj 11:42 --

plastik tüneğin altı kuşun ayağına zarar verebilir, ahşap olanla değiştirme imkanınız varsa değiştirin, yoksa tüneğin üst tarafını kuşun kavrayacağı kısma denk getirin.

kesinlikle dişi ve yavru olmadığı kesin. ustalar tam yaşını belirtir. çok şirin maşallah

gerdanı çok güzel :) tüyleri inci gibi, bayılıyorum böyle gerdanı olan kuşlara. tekrar maşallah diyeyim. dişi ve büyük olduğu için alışması zor. üretmek maksatlı aldıysanız güzel yavrularınız olur.

yenimi aldınız kuşu ?
Tanidik bi arkadasta.bendeki disi daha kucuk oldugu icin benim erkek kusun yanina koymayi düşünüyorum.

gerdanı çok güzel :) tüyleri inci gibi, bayılıyorum böyle gerdanı olan kuşlara. tekrar maşallah diyeyim. dişi ve büyük olduğu için alışması zor. üretmek maksatlı aldıysanız güzel yavrularınız olur.

İnşallah eş tutarsa aliriz yawrularini

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:01 -->-> Daha önceki mesaj 17:44 --

Erkek kuşum ile eş olmasi için ayni kafese koydum

Geri