petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

cinsiyet ve yaş ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mehmet GÜLER tarafından 16 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Mehmet GÜLER

Mehmet GÜLER New Member

Beğenileri:
    1
    kuşun cinsiyet ve yaşı hakkında yorumlarınızı bekliyorm

#1 Mehmet GÜLER, 16 Ocak 2014
    Son düzenleme: 16 Ocak 2014
  2. Elif AKDOĞANOĞLU

bence dişi, yaşını net söylemek için göz irisini görmek gerekiyor. kuşun yandan gözünü flaşsız ve net çekebilirseniz ustalar da daha rahat yardımcı olabilirler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:43 -->-> Daha önceki mesaj 11:42 --

plastik tüneğin altı kuşun ayağına zarar verebilir, ahşap olanla değiştirme imkanınız varsa değiştirin, yoksa tüneğin üst tarafını kuşun kavrayacağı kısma denk getirin.

3. Deren Görkem YETİKER

kesinlikle dişi ve yavru olmadığı kesin. ustalar tam yaşını belirtir. çok şirin maşallah

4. junius3434

kesinlikle dişi ve 4 aylıktan büyük gibi duruyor

5. volkanixxx

8 aylık bir dişi...

6. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    8-9 aylık bir dişi.

7. junius3434

yenimi aldınız kuşu ?

8. Elif AKDOĞANOĞLU

gerdanı çok güzel :) tüyleri inci gibi, bayılıyorum böyle gerdanı olan kuşlara. tekrar maşallah diyeyim. dişi ve büyük olduğu için alışması zor. üretmek maksatlı aldıysanız güzel yavrularınız olur.

9. Mehmet GÜLER

Mehmet GÜLER New Member

Beğenileri:
    1
    Tanidik bi arkadasta.bendeki disi daha kucuk oldugu icin benim erkek kusun yanina koymayi düşünüyorum.

İnşallah eş tutarsa aliriz yawrularini

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:01 -->-> Daha önceki mesaj 17:44 --

Erkek kuşum ile eş olmasi için ayni kafese koydum

Sayfayı Paylaş