Karadeniz Pet

Cinsiyet ve yaşta yardım :(

mavilim98

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba bu muhabbet kuşlarını henüz dün aldım bende 8 aylık erkek kuş vardı onu verdim ve üzerine bir miktar para 2 yavru çift aldım sözde ancak ben şüpheliyim cerelerinden pek anlayamadım cinsiyetlerini ve kaç aylık olduklarınııda sanırım sarı biraz büyük sarı çok sakin ve elime felan geliyor ama mavi hiç gelmiyor kaçıyor ve sarının yemek yediginide pek görmedim mavi olan sarı yaklaşınca gagasıyla sarıya vuruyor :mad: :confused: sizden ricam bana kaç aylık ve hangisinin erkek hangisinin dişi olduğunu söylermisiniz yoksa ikisidemi dişi ? :eek:

Fotoğrafları:
3692incia2198470.jpg

yüklenecek1.jpg

yüklenecek2.jpg

Yardımlarınızı bekliyorum:confused:

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:35 -->-> Daha önceki mesaj 16:06 --

Sanırım koca forumda ilgilenen kimse yok.

MASALLAH Mavi olan disi kus 6 Aylik gibi duruyor.

Son düzenleme:
Öncelikle maşallah kuşlara. Forumda bu saatlerde çok fazla kişi olmaz. O yüzden serzenişte bulunmamalısınız. Emin olun akşam saatlerinde yardımcı olacaklar çıkar. Kuşların ikisi de dişi bu arada. Mavi daha büyük. Hem ayaklarından, hem de kafa tüylerindeki çizgilerden belli.

yani ikiside dişimi ? arkadaşlar net birşeyler söyleyin çift yapmak istiyorum hangisini değişeyim erkekle

Net söylüyorum. Ne diyeyim.

Peki üstad bunlardan sarı kaç aylık daha küçük sanırım yarın kuşçuya geri götüreceğim maviyi bırakırım sarıyı çift seçimi için kuşların arasınamı salmalıyız ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:59 -->-> Daha önceki mesaj 17:40 --

Son olarak ne olur ne olmaz ayrıca sarı biraz farklı galiba türü nedir ?
553incir9335317.jpg

8665incio5963633.jpg

2128incir118107.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:48 -->-> Daha önceki mesaj 17:59 --

Arkadaşlar aldığım yere götürdüm adam sarının 3 aylık erkek olduğunu iddaa etti mavininde 2 aylık dişi olduğunu iddaa etti eğer sarı erkek çıkmazsa getir sana 3 tane kuş hediye edeceğim dedi.:D:eek:

[MENTION=17264]mavilim98[/MENTION] Diğer konunda paylaştığın resimde sarının erkek olduğu anlaşılıyor. Ama bu resimlerde dişi gibi duruyor. Sorun çözüldü herhalde. Diğer konuda gerekli bilgiler paylaşılmış zaten.

Geri