Karadeniz Pet

Cinsiyet ve yavru mu erişkin mi?

Hamdullah Keskin

Yeni Üye
Arkadaşlar merhabalar. Değerli bir ablamızın yaklaşık 2 ay önce erkek diyerek bir petshop dan aldığı kuş bana dişiymiş gibi geldi. Petshopcu yavru ve erkek olarak satmış. Tecrübeli ve deneyimli üstatlarım yardımcı olursa sevinirim. Elimizde en net bu foto var ... Flaş ışıksız çekim
IMG-20160825-WA0000.jpg

kuş kesinlikle dişi yaş bilgisi olarak gün ışığında gövdesi ve kafası gözükür vaziyette foto su lazım

Kahraman bey sizin tecrübelerinize güvenim sonsuz ama aldıkları petshopçu ısrarla erkek diyor. Aynı resmi ona da yolladık. Daha net gün ışığında çekilmiş fotoları yarın yüklerim bir daha bakarız

Kahraman bey sizin tecrübelerinize güvenim sonsuz ama aldıkları petshopçu ısrarla erkek diyor. Aynı resmi ona da yolladık. Daha net gün ışığında çekilmiş fotoları yarın yüklerim bir daha bakarız
teşekkürler gün ışığında daha net olarak fark edebilir tabiki. Ama şuanki resim için tartışmasız dişi bu kuş eyer flash patladı ise çeresine o yanıltıyor olabilir beni, canlı görmekle foto da görmek çok fark ediyor tabikide

Gün ışığında çekilmiş yeni resimleri yükledim. Bir kez daha yardımcı olur musunuz üstatlar??

1. fotoğrafta burun deliği etrafındakilerin cere renginden ziyade başka bir şey olduğunu düşündüğüm için erkek olabileceği konusunda şüpheye düştüm.Fakat diğer fotoğraflardan bariz bir şekilde dişi olduğu anlaşılıyor.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Buna ısrarla erkek diyen satıcının iyi niyetini sorgulamak lazım...

Masallah güzel bir dişi. 4-5 aylık

Geri