petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

cinsiyet yardım lütfen

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve İSMAİL ŞAHİN FİDAN tarafından 17 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. İSMAİL ŞAHİN FİDAN

Kuşlarımın cinsiyeti nedir? [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] bir sorum daha olucak mavi muhabbet kuşumu dişi diye biliyorum.kuyruğu aşağıya doğru bi kaç gündür.acaba yumurtamı var.yumurtlayamiyormu anlamadım [​IMG] [​IMG] [​IMG]

#1 İSMAİL ŞAHİN FİDAN, 17 Ağustos 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 17 Ağustos 2013
  2. Mehmet ŞEKER

dişi kuşunuzda yumurta var gibi. yandan foto olursa net cevap verebilirim.

3. İSMAİL ŞAHİN FİDAN

Yeni fotoğraf koydum ırkları nedir sizce

4. Mehmet ŞEKER

evet yumurta var gibi. erkek hollanda, dişi ingiliz yada jumbo- ingiliz kırması

5. İSMAİL ŞAHİN FİDAN

Teşekkürler.yer sıkıntısı nedeniyle sürekli yer değiştirmek zorunda kaldım.ama son yeri burası artık inşallah yumurta varsada bi sıkıntı olmaz.ama dişide erkekte yuvaya girmiyor.yumurtayı çıkaramazsa ne yapmalıyım

6. İSMAİL ŞAHİN FİDAN

Arkadaşlar hint bülbülünden anlayan yokmu yardımcı olabilecek yokmu.yardım lütfen cinsiyetler?birde koyu renk olanın popo kısmındaki tüyler dökülüyor gibi açıklık oluşmaya başladı?

7. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Hint bülbüllerinde beyaz olanı dişi digeri erkek ama biraz vitaminsiz kalmıslar gibi. muhabbet kuslarında ise dişide yumurta var gibi.

8. İSMAİL ŞAHİN FİDAN

Teşekkür ederim hint bülbüllerini alali üç beş gün oldu.çok hareketliler maşşallah.ikisi sürekli hasır yuvaliga giriyorlar.vitamin vericem yarın.muhabbet kuşuda inşallah düzelir artik

9. Mehmet ŞEKER

kafesin yerini değişmeniz kötü olmuş. inş. artık yumurtlar.

10. İSMAİL ŞAHİN FİDAN

Inş.artık teşekkürler

11. İSMAİL ŞAHİN FİDAN

Güncel.....hint bülbülünden anlayan başka arkadaşlar yokmu.bugün bir pet shopcuya gösterdim resimleri ikiside erkek dedi.lütfen anlayanlar yardım.dişi beyazda gözlerinin altında gri sürme gibi bi çizgi oluyomus..

Sayfayı Paylaş