Karadeniz Pet

cinsiyet yardım lütfen

• Konbuyu başlatan İSMAİL ŞAHİN FİDAN
  • Başlangıç tarihi
İ

İSMAİL ŞAHİN FİDAN

Guest
Kuşlarımın cinsiyeti nedir?
rlk3l.jpg
rlk52.jpg
rlk6p.jpg
rlk8z.jpg
bir sorum daha olucak mavi muhabbet kuşumu dişi diye biliyorum.kuyruğu aşağıya doğru bi kaç gündür.acaba yumurtamı var.yumurtlayamiyormu anlamadım
rlkfu.jpg
rllf5.jpg
rllj6.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
dişi kuşunuzda yumurta var gibi. yandan foto olursa net cevap verebilirim.

evet yumurta var gibi. erkek hollanda, dişi ingiliz yada jumbo- ingiliz kırması

Teşekkürler.yer sıkıntısı nedeniyle sürekli yer değiştirmek zorunda kaldım.ama son yeri burası artık inşallah yumurta varsada bi sıkıntı olmaz.ama dişide erkekte yuvaya girmiyor.yumurtayı çıkaramazsa ne yapmalıyım

Arkadaşlar hint bülbülünden anlayan yokmu yardımcı olabilecek yokmu.yardım lütfen cinsiyetler?birde koyu renk olanın popo kısmındaki tüyler dökülüyor gibi açıklık oluşmaya başladı?

Hint bülbüllerinde beyaz olanı dişi digeri erkek ama biraz vitaminsiz kalmıslar gibi. muhabbet kuslarında ise dişide yumurta var gibi.

Hint bülbüllerinde beyaz olanı dişi digeri erkek ama biraz vitaminsiz kalmıslar gibi. muhabbet kuslarında ise dişide yumurta var gibi.

Teşekkür ederim hint bülbüllerini alali üç beş gün oldu.çok hareketliler maşşallah.ikisi sürekli hasır yuvaliga giriyorlar.vitamin vericem yarın.muhabbet kuşuda inşallah düzelir artik

kafesin yerini değişmeniz kötü olmuş. inş. artık yumurtlar.

Güncel.....hint bülbülünden anlayan başka arkadaşlar yokmu.bugün bir pet shopcuya gösterdim resimleri ikiside erkek dedi.lütfen anlayanlar yardım.dişi beyazda gözlerinin altında gri sürme gibi bi çizgi oluyomus..

Geri