Karadeniz Pet

MlRr8N.jpg
[/url][/IMG]

Bana görede bu kuş dişi

o zaman erkek :)

Kafa acıklı ve göz irirsine baksanıza

muhakkak benden çok daha tecrübelisinizdir bu konularda ama cerenin hemen üstünden yatay çizgiler başlıyor ve yanaktaki lacivert benek duruyor.4-5. aylarda oradalar dökülüyor diye biliyorum ve 8-9 aylık olunca kuş zaten kızışıp ve cere mavi olmuyor mu en azından benimkinde bunlar oldu ama göz irisi konusunda haklısınız ama bu fotolar göz irisini anlamak için çok net değil.

muhakkak benden çok daha tecrübelisinizdir bu konularda ama cerenin hemen üstünden yatay çizgiler başlıyor ve yanaktaki lacivert benek duruyor.4-5. aylarda oradalar dökülüyor diye biliyorum ve 8-9 aylık olunca kuş zaten kızışıp ve cere mavi olmuyor mu en azından benimkinde bunlar oldu ama göz irisi konusunda haklısınız ama bu fotolar göz irisini anlamak için çok net değil.

lacivet benek kayıp olmuyor kuş ölene kadar... kafa alının temiz resimde ... resimde de göz gayet net gözüküyür ... hem sizin dedigini gibib 4-5 aylık olsa sahibii baksana 5 aydır oglum diye seviyorum kuş ne ara yumurtadan cıkacak ne ara yemden düşüp arkadaş evine alıp oglum diyecek o yuzden kesinlikle 5 aylıkken büyük... hem siz neden bu kadar taktıınzki bu yorumuma anlamadım yanlılış anlamayın

Geri