Karadeniz Pet

cinsiyeti ırkı ve yaşı nedir

• Konbuyu başlatan narko02
  • Başlangıç tarihi
N

narko02

Guest
Selamun Aleyküm arkadaşlar kuşumu alalı 2 hafta oldu acaba cinsiyeti ırkı özelliklede yaşını siz ustatlarımdan ögrenebilmem mümkün mü acaba :confused:

w1MA45.jpg

KD4vRZ.jpg

wMLML2.jpg

kuşunuz 4-5 aylık yerli dişi

Moderatör tarafında düzenlendi:
baran bey şakir kaç aylık erkek ve yerli onu öğrendim ama yaşı ?

hocam sizin kuşunuz 8 aylık ve üstü ... bu peçeteci kuşunuz ise artık bi dişi alın çiftleştirin yazık hayvana ama bunun bi yavrusunu özellikle isticem sizden :D

Moderatör tarafında düzenlendi:
hocam sizin kuşunuz 8 aylık ve üstü.... bu peçeteci kuşunuz ise artık bi dişi alın çiftleştirin yazık hayvana ama bunun bi yavrusunu özellikle isticem sizden :D

8 aylık ve üstü çiftleşmeye uygun yani dişi alınca durmaz inşallah . 2 den fazla olursa yavrular dağıtıcam inşallah istanbul içindeyseniz gelir alırsınız :D

istanbul :) istanbulda çalışıyordum lakin mersine döndüm kış gelince. otobüsler sadece kuşları alıyor :) ama yazık hayvana 15 saaat ben dayanamıyorum :) bide benim kuş daha 1.5 aylık 1 sene sonra güzel bi çekoslvak bulursam saf çeko yetişterecem lafın gelişi söylemiştim sağ olun hocam maşallah kuşunuz çok iyi ona çok güzel bakın...

Çiftleşmeye uygundur....

Cvpnız için tşk ederim yetiştirmem için çok mu geç kaldım acaba :s çok korkak ve ürkek bi tünekte saatlerde duruyor fazla kıpırdamıyor ötmüyor :(

istanbul :) istanbulda çalışıyordum lakin mersine döndüm kış gelince. otobüsler sadece kuşları alıyor :) ama yazık hayvana 15 saaat ben dayanamıyorum :) bide benim kuş daha 1.5 aylık 1 sene sonra güzel bi çekoslvak bulursam saf çeko yetişterecem lafın gelişi söylemiştim sağ olun hocam maşallah kuşunuz çok iyi ona çok güzel bakın...

Çiftleşmeye uygundur....

çok iyi bakıyorum şakire :D saolun bilgi için :)

Rica ederim ne demek şakirin bi derdi olursa direk bana ulaşın çok merak ediyorum keratayı :)

kuşunuz yaklaşık 6 aylık . Yerli erkek :) kuşunuz çok güzel değerini bilin :) :) :)

Cvpnız için tşk ederim yetiştirmem için çok mu geç kaldım acaba :s çok korkak ve ürkek bi tünekte saatlerde duruyor fazla kıpırdamıyor ötmüyor :(

Kuşunuz la ilgilenenin kuşunuz tam 6 aylık değil yavru diye tanımlanır zaten geç kalmadınız benim kuşum 1.5 aylık ve oda aşırı ürkek ama ben daima evin içinde dolandırıyorum ilgileniyorum kafeste pek sık durdurmuyorum 14 gün oldu beraberiz bugünde elimde yem verdim elime omzuma felan geliyor Kuşunuzu eğitmek için geç kaldınız diye üzülmeyin çünkü tam eğitilmesi gerekn bi yaş bi şekilde kendinize alıştırmaya bakın siz ilgilendiginiz sürece size yavaş yavaş alıştıgını fark edeceksiniz.... Geç değil kuşunuzu eğitmeye başlayın ... Her Türlü sorularınızıda bana sorabilirsiniz...

Tşk ederim çok seviyoruz ailece :) ama çok ürküyor kafesten çıkardıgımda saklanacak delik arıyor :(

Tşk ederim çok seviyoruz ailece :) ama çok ürküyor kafesten çıkardıgımda saklanacak delik arıyor :(

Çok normaldir hocam ailecek üstüne gitmeyin kuşun ben kendi odamda yanlız bakıyorum ve şuan kuşum dışarıda iken kardeşim odaya geldi kuşum kaçacak yer aradı :)

buradaki ustalar ne oldu? Arkadaşlar bu kuş 5 aylık civarı bir dişi nasıl erkek dersiniz?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:14 -->-> Daha önceki mesaj 16:12 --

hocam bu özelliklerde dişi kuşun özelliğidir. diğer yorumlara pek bakmayın erkek kuşun ceresinde beyazlık olmaz.

Kuşunuz dişi görünüyor fotoğraflardan.Mustafa bey haklı burun delikleri çevresi beyaz çünkü.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Geri