petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

cinsiyeti ırkı ve yaşı nedir

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve narko02 tarafından 27 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. narko02

narko02 Guest

Selamun Aleyküm arkadaşlar kuşumu alalı 2 hafta oldu acaba cinsiyeti ırkı özelliklede yaşını siz ustatlarımdan ögrenebilmem mümkün mü acaba :confused:

2. BARAN

BARAN Guest

kuşunuz 4-5 aylık yerli dişi

#2 BARAN, 27 Ocak 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 27 Ocak 2014
  3. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
  4. BARAN

BARAN Guest

hocam sizin kuşunuz 8 aylık ve üstü ... bu peçeteci kuşunuz ise artık bi dişi alın çiftleştirin yazık hayvana ama bunun bi yavrusunu özellikle isticem sizden :D

#4 BARAN, 27 Ocak 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 27 Ocak 2014
  5. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    8 aylık ve üstü çiftleşmeye uygun yani dişi alınca durmaz inşallah . 2 den fazla olursa yavrular dağıtıcam inşallah istanbul içindeyseniz gelir alırsınız :D

6. BARAN

BARAN Guest

istanbul :) istanbulda çalışıyordum lakin mersine döndüm kış gelince. otobüsler sadece kuşları alıyor :) ama yazık hayvana 15 saaat ben dayanamıyorum :) bide benim kuş daha 1.5 aylık 1 sene sonra güzel bi çekoslvak bulursam saf çeko yetişterecem lafın gelişi söylemiştim sağ olun hocam maşallah kuşunuz çok iyi ona çok güzel bakın...

Çiftleşmeye uygundur....

7. narko02

narko02 Guest

Cvpnız için tşk ederim yetiştirmem için çok mu geç kaldım acaba :s çok korkak ve ürkek bi tünekte saatlerde duruyor fazla kıpırdamıyor ötmüyor :(

8. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    çok iyi bakıyorum şakire :D saolun bilgi için :)

9. BARAN

BARAN Guest

Rica ederim ne demek şakirin bi derdi olursa direk bana ulaşın çok merak ediyorum keratayı :)

10. Yağız ERDİK

kuşunuz yaklaşık 6 aylık . Yerli erkek :) kuşunuz çok güzel değerini bilin :) :) :)

11. BARAN

BARAN Guest

Kuşunuz la ilgilenenin kuşunuz tam 6 aylık değil yavru diye tanımlanır zaten geç kalmadınız benim kuşum 1.5 aylık ve oda aşırı ürkek ama ben daima evin içinde dolandırıyorum ilgileniyorum kafeste pek sık durdurmuyorum 14 gün oldu beraberiz bugünde elimde yem verdim elime omzuma felan geliyor Kuşunuzu eğitmek için geç kaldınız diye üzülmeyin çünkü tam eğitilmesi gerekn bi yaş bi şekilde kendinize alıştırmaya bakın siz ilgilendiginiz sürece size yavaş yavaş alıştıgını fark edeceksiniz.... Geç değil kuşunuzu eğitmeye başlayın ... Her Türlü sorularınızıda bana sorabilirsiniz...

12. narko02

narko02 Guest

Tşk ederim çok seviyoruz ailece :) ama çok ürküyor kafesten çıkardıgımda saklanacak delik arıyor :(

13. BARAN

BARAN Guest

Çok normaldir hocam ailecek üstüne gitmeyin kuşun ben kendi odamda yanlız bakıyorum ve şuan kuşum dışarıda iken kardeşim odaya geldi kuşum kaçacak yer aradı :)

14. narko02

narko02 Guest

haklısınız dahada ilgilenecem İNŞALLAH :)

15. BARAN

BARAN Guest

inş. :) inş. :)

16. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    buradaki ustalar ne oldu? Arkadaşlar bu kuş 5 aylık civarı bir dişi nasıl erkek dersiniz?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:14 -->-> Daha önceki mesaj 16:12 --

hocam bu özelliklerde dişi kuşun özelliğidir. diğer yorumlara pek bakmayın erkek kuşun ceresinde beyazlık olmaz.

17. Mana

Mana Guest

Kuşunuz dişi görünüyor fotoğraflardan.Mustafa bey haklı burun delikleri çevresi beyaz çünkü.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

18. narko02

narko02 Guest

Ben erkek sanıyordum demek dişiymiş kuşumuz

Sayfayı Paylaş