Karadeniz Pet

Cinsiyeti nedir

• Konbuyu başlatan semrol
  • Başlangıç tarihi
S

semrol

Guest
Çok hareketli bir kuş ve elimi fazla ısırmıyor erkek olma ihtimali varmıdır

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

anujaves.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:44 -->-> Daha önceki mesaj 23:43 --

Kaç aylıktır tahminen 1.5 aydır bende

Erkek sanırım

edit : Dişiymiş :D

Moderatör tarafında düzenlendi:
Benım bildigim erkekler çok harekrtli olur bu çok aşırı çambaz yanınkskini hep kovslıyor yem bilr yedirmiyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:51 -->-> Daha önceki mesaj 23:48 --

u7yrymam.jpg

kuş bariz dişi. erkek diyen arkadaş neye bakarak söyledi ?

Bu da yanındaki eşi erkek hrthslfe bunu çok kovalıyor. .rrkekmi bu sarı? 2 side aynı cinsiyet değildir inş

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:53 -->-> Daha önceki mesaj 23:53 --

Bide kaç aylıklarrr :)

Levent benim asıl ögrenmek istediğim mavi kuş sarıyı yanı dişi erkeki hep dövüyor... kovaliyor erkek mal gibi oldu..bunları ayırsammı acaba 3ay yada ne kadar bi süre sonra geri birleştirim..dişi daha büyük erkekten galiba omdanmı dövüyor acaba

Levent benim asıl ögrenmek istediğim mavi kuş sarıyı yanı dişi erkeki hep dövüyor... kovaliyor erkek mal gibi oldu..bunları ayırsammı acaba 3ay yada ne kadar bi süre sonra geri birleştirim..dişi daha büyük erkekten galiba omdanmı dövüyor acaba

Dişiler hep hırçın olurlar. Kızıştığında çeresi kahveye dönecek, o zaman döveceğini sanmıyorum.
Dişerseniz o zamana kadar ayrı da durabilirler. Çok hırpalamıyorsa beraber durmalarında fayda var.

kuşların kavga ediyorsa yanyana ve ayrı kafeslere koy 1 hafta kadar ve salma ikisini 1 hafta sonra kuşları sal aynı kafese koy dahada kavga etmezler. Aynı durum bende vardı bu uygulamayı yaptım şimdi kavga falan hiç yok.