Karadeniz Pet

Cinsiyeti nedir

• Konbuyu başlatan bicirik
  • Başlangıç tarihi
B

bicirik

Guest
Merhabalar Kuşumu erkek diye aldım bi konu daha acmıstım ceresi mor du erkek demişlerdi simdi sanki maviye dönüyor yardımcı olurmusunuz?

Teşekkür ederim cok sagolasın cok alsıtı kafamdan inmiyorrrrrrrr

kardeş maşallah allah nazarlardan saklasın sağlıklı bir erkeğe benziyor iyice kızışmadan yanına bir eş alırsan daha iyi olur hem anca alışırlar hemde yeni alacağın kuş alışmış olur

kardeş maşallah allah nazarlardan saklasın sağlıklı bir erkeğe benziyor iyice kızışmadan yanına bir eş alırsan daha iyi olur hem anca alışırlar hemde yeni alacağın kuş alışmış olur
Allah razı olsun kardeş bu bana cok alıstı dırek kafama ucuyor ben nereye gıdersem oraya gıdıyor esınıde 1 2 haftaya alırım dıye dusunuyorum

kardeş bnmde dişi vardı 1 buçuk 2 senedir bende çok alışık kapağını aç direk sana konar çıkarıyorum evin içinde bütün odaları biliyor korişdorda bn nereye gidersm arkmdan geliyor bi tuvalete fln girdiğimde dışarda bi yere konup bekliyo ama kızışmış perşembe günü 1 adet yumurta yaptı bnde gidip eş aldım şimdilik iyiler bugün birbirlerine yem vermeye fln başladılar yavru almayı düşünüyoruz bakalm bu kuşlar çok iyi arkadaş bazn bi insandan daha çok ihtiyaç duyuyorum hareketleri sanki bizi anlıyormuşçasına neyse çok uzattım iyi günler sana

Son düzenleme:
bana dişi gibi geldi yalnız bi süre daha bekle bence :)