Karadeniz Pet

Cinsiyeti ve cinsi hakkında yardımcı olur musunuz ?

Hüseyin gündüz

Yeni Üye
Arkadaşlar kuşumu yeni aldım çok ürkek ve saf duruyor elden ürkmüyor ama kaç aylık olduğunda bir fikrim yok .
Birde satıcı arkadaş hollanda olduğunu söyledi cinsiyetini tam kestiremedim dedi yardımcı olursanız sevinirim.
Arkadaşlar birde suya ve yeme hiç yakınlaşmıyor onu takip etmem gerekir mi ?
IMAG2101.jpg

IMAG2102.jpg

IMAG2104.jpg

IMAG2105.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:52 -->-> Daha önceki mesaj 16:32 --

yardımcı olacak yok mu ?

Kus 4 aylik civari disi bir kuş. Yere neden yem serdiniz ?

kuşçu yere serin ilk günler dedi yemlikten yemiyor yerden yiyor hep .
birde hareket açısından çok küçük gözüküyor ürktüğü zaman yemliğe yaklaşıyor yuva sanıyor sanırım orayı.
beyfendi ben kendime alıştırmak için aldım parmağa geliyor ve ısırma felan yok ama dişi olması sorun oluşturur mu ?

Son düzenleme:
Yerdeki yemleri alın. Kus pisledigi zaman yemle pisligi kariscak. Yemleri pisliginden yicek. Bu da hasta eder kuşu.
Yemlikten yemeye alismasi lazim baska caresi yok. Acikinca mecburen gider

Huseyin bey bir cogu kişinin görüşü dişi zor.alışır tarafindadir. Ama ben buna.katılmıyorum benimde dişi yavrum vardı erkekten daha iyi aliskindi ev halkına herşey size bağlı ona.olan ilginize alakanıza.

Son düzenleme:
Yerdeki yemleri bence hemen alın kuş yemlikde yemiyor diye tereddüt etmeyin yeni aldığınız icin çevreyi tanıması gerekir 1 gün sonra y alışınca yemlikde yemleri yiyecektir

Kuş yerli güzel bir dışı yavru sağlıkla besleyin disiler erkeklerden daha sadık olur bence

Yuvadan yeni atlama değilde biraz daha büyük gibi 2 aylık ama tatlı kuş maşallah

Geri