Karadeniz Pet

cinsiyeti ve ırkı nedir ?

Doğukan Hazar

Emektar Üye
teşekkürler.Erkek diye aldım ben de ama dişi diyenler oldu aklım karıştı biraz :D o yüzden size sorayım dedim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:43 -->-> Daha önceki mesaj 18:54 --

Abi ısrarla dişi diyolar. Çiftleştirmek için almistim.bunun cinsiyetini kesin olarak ogrenmenin baska bir yolu yok mu ?
http://i.hizliresim.com/l7zB4l.jpg

Hocam ele nasıl alıştırdın ben 1 ay oldu saha kafesi açınca çıkmıyo bile zorla çıkarıyorum. El mel hak getire.

Tesekkurler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:11 -->-> Daha önceki mesaj 00:08 --

Hocam ele nasıl alıştırdın ben 1 ay oldu saha kafesi açınca çıkmıyo bile zorla çıkarıyorum. El mel hak getire.

Ben yemi aldim bi 4-5 saat ac biraktim elimle yedirdim oyle oyle alistirdim.ama alismasini istiyosan yavru almak gerekiyo diyolar.kuşun yavru olmayabilir. Daha tecrubeli arkadaslar vardir elbet ben ilk defa aldim.sansima bu da kolay alisti

daha yaşı çok küçük. aç bırakmadan alışsın. kuş alıştırılmaz gelir kendi alışır zaten

Erkek büyük ihtimalle genelde parçalı , resesif ve ino kanlarına sahip erkeklerin burun kısmı pembe veya acık pembe olur.. bende bir Lacewing dişi vardı 6 ay sonra dişi oldugunu ögrendim bir gün erkek bir gün dişi :D

Pek bilmem ama flashlı fotosu kafa karıştırıcı :) ilk fotolara göre erkek yani tecrübelilerde onayladığına göre güle güle besle maşallah

Burun deliklerinin etrafi beyazimsi gibi. Cok supheye dustum. Yani ben ciftlestirmek istiyorum aslinda ama
24e11e7a78ef9bb13abc6f48af70227e.jpg

Geri