Karadeniz Pet

cinsiyeti yaşı ve ırkı hakkında bilgi verebilir misiniz..

• Konbuyu başlatan MeRTiM
  • Başlangıç tarihi
ortama alışma süresince böyle oluyor yem falan yemez rahatsız etme onu 1 2 haftaya alışınca ortama hareketlenir o :D ama sen yinede gözlemle poposuna falan bak dışkı yapışmışmı dışkısı kontrol et

ortama alışma süresince böyle oluyor yem falan yemez rahatsız etme onu 1 2 haftaya alışınca ortama hareketlenir o :D ama sen yinede gözlemle poposuna falan bak dışkı yapışmışmı dışkısı kontrol et

dışkısına falan baktım normal gibi görünüo poposu da temiz ben sadece yem yemedigi için korktum yemligi uzatıorum kuş yanaşmıo bi türlü..

:D sen rahat bırak onu yer o korkuyordur şimdi yeni bir ortama gelmiş sen askere gittiğinde nasıl 1 hafta kendine gelemiyorsan o da öyle farz et :)

valla askerlik nasıl bi duygu bilmiorum bilemem de ama kuş için anormal bi durum gibi geldi ilk defa böle oluo diger kuşumda böyle olmamıştı tabi her kuş aynı olmaz ama bna hasta gibi geldi o yüzden korktum..

1 2 gün gözlemle bakalım uzaktan arada git yanına sessizce konuş mesela cicikuş falan de

gelişmeleri yazarsın buraya gün gün inşallah bişisi yoktur :)

İnsanlara alışması için insanların oldu yere koymayı tercih et ve o kuş daha yavru benim ilk aldığımda da öyle oldu merak etme gece yerlerde yem kabukları görürsün :)

Son düzenleme:
foto yola istersen amma yeni gelen kuşlarda normal

şimdi nasıl kuşlar düzeldiler mi?

Geri