Karadeniz Pet

cinsiyetimiz nedir acaba

Berrin YASMİN

Emektar Üye
CİNSİYETLERİ NEDİR ACABA 45 GÜNLÜK OLDUK.

1. ve 2. fotografa bakarsak burun delıklerının etrafında beyazlıklar gorunuyor bence dişi :) Allah nazalardan saklasın ablacım

Son düzenleme:
Pek anlamıyorum ama, Allah nazarlardan saklasın çok fena tatlı :)

Maşallah, bence de siyah kanatlı dişi diğeri erkek, fotoğraflardan da yanılıyo olabilirim.

Siyah kanat dişi gibi diğeri erkek.

ne zaman cere oturmaya başlar acaba cere renkleri mor gibi 2 ci yavrunun burun deliklerin etrafı açık pembe gibi benim de kafam karıştı devamlı bakıyorum baktıkça kafam karıştı o yüzden fikirlerinizi almak istedim birde siyah kanatlı devamlı kabarık duruyor ve öyle uyuyor.

MAŞAALLAH...bence bunların hepsi erkek...?

7. ve 8. fotoğraflar beni yanıltmıyorsa, solda biraz kabarık duran erkek. Sağdaki yavrudan pek emin olamadım.

Berrin hanım, maşallah kuşlarınız çok guzel, bayağıda buyumuşler :)

İlk baktığımda bana hepsi erkek gibi geldi sonra biraz daha baktım 1. ve 2. resimde kuşunuzun ceresinde beyazlık var gibi... 1. Kuş hariç diğerleri erkek 1. kuşa da emin olamadım :)

2 si, yavru sarılı yeşilli olan babaları bende kararsız kaldım bence sarı kafalı olan dişi gibi geliyor siyah ve beyaz kanatlı erkek gibi

Berrin hanım, maşallah kuşlarınız çok guzel, bayağıda buyumuşler :)

İlk baktığımda bana hepsi erkek gibi geldi sonra biraz daha baktım 1. ve 2. resimde kuşunuzun ceresinde beyazlık var gibi... 1. Kuş hariç diğerleri erkek 1. kuşa da emin olamadım :)
büyüdülerde birde cereleri tam oturmuş olsa daha güzel olcak:)

son iki resimdeki dişi gibi geldi bana..fotolar net olsa daha iyi yardımcı olacağım ama net foto değil malesef.

tamam o zaman aceleye getirmeyelim 1 ay sonra tekrar çekip ekleyin fotolar yardımcı olalım..

Geri