Karadeniz Pet

Cinsiyetimiz nedir?

Müesser

Yeni Üye
Arkadaşlar kuşumu alalı bir ayı geçti ve erkek diye aldık. Fakat nette ki resimlere bakınca ne tam erkek diyorum ne de kız . Bir aydır oğlum diye seviyoruz miniği ama çirkeflik yaptıkça acaba kız mısın sen diye soruyoruz :) Ayrıca gagasında resimde ki gibi çatlağa benzer bir şey var o durum sıkıntı yaratır mı ? Normal günlük halinde bir sıkıntı yok

Ekli dosyalar

• IMG_20180219_142212.jpg
    IMG_20180219_142212.jpg
    1.8 MB · Görüntüleme: 31
  • 2018-02-08-14-00-01-253.jpg
    2018-02-08-14-00-01-253.jpg
    340.1 KB · Görüntüleme: 29
erkek maşallah.Gagasındaki çatlakta gaga gelişimi devam ettiği için oluşuyor.Sorun teşkil etmez ama isterseniz vazelin sürebilirsiniz çabuk geçirir.

erkek maşallah.Gagasındaki çatlakta gaga gelişimi devam ettiği için oluşuyor.Sorun teşkil etmez ama isterseniz vazelin sürebilirsiniz çabuk geçirir.
Eli hiç sevmiyor o yüzden birşey sürmek kendisine baya zor oda korkuyor . Ona rağmen bu gün tutup vazelin surdum onu da direk oraya buraya sürerek gagasını sildi. Ayrıca sürekli bir şeyleri ısırma derdinde o yüzden daha kötü olur diye tedirginim . Teşekkür ederim .

Eli hiç sevmiyor o yüzden birşey sürmek kendisine baya zor oda korkuyor . Ona rağmen bu gün tutup vazelin surdum onu da direk oraya buraya sürerek gagasını sildi. Ayrıca sürekli bir şeyleri ısırma derdinde o yüzden daha kötü olur diye tedirginim . Teşekkür ederim .
Sorun olmaz merak etmeyin.Sürmeseniz de sorun olmaz.Zorlamayın isterseniz yavruyu.

Geri