Karadeniz Pet

cinsiyetin hakkında bilgi verirminiz

• Konbuyu başlatan seray çalışkan
  • Başlangıç tarihi
S

seray çalışkan

Guest
krZnjJ.jpg
7m2M8N.jpg
cinsiyeti hakkında bilgi verebilirseniz çok sevinirim. sağlıklı görünüyor mu? vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkür ederim. :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Linkler bozuk. Hızlıresim.com dan yükler misiniz

aa evet olmamış resim nasıl yükleyebilirim peki

tamam teşekkür ederim bakıyorum hemen

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:35 -->-> Daha önceki mesaj 15:27 --

resmi yükledim resimde biraz açık gözüküyor ceresi fakat biraz daha açık mavi

bu resim de %65 dişi %35 erkek gibi duruyor . Cere tam kendini belli etmemiş yavru olduğu için. Yalnız rengi harika. :D Çok güzel deseni var maşallah.:)

bu resim de %65 dişi %35 erkek gibi duruyor . Cere tam kendini belli etmemiş yavru olduğu için. Yalnız rengi harika. :D Çok güzel deseni var maşallah.:)

çok teşekkür ederiz :) evet çok şirin ama umarım erkek olur çünkü çok konuşsun istiyorum. dişilerin kelime kapasitesi daha azmış malesef

çok teşekkür ederiz :) evet çok şirin ama umarım erkek olur çünkü çok konuşsun istiyorum. dişilerin kelime kapasitesi daha azmış malesef

İnşallah erkek çıkar ne diyelim ama renk deseni güzel , ayrıca konuşup konuşmamaları size bağlı erkek te olsa dişide olsa sizin ilginiz ve alakanız çok daha önemli konuşmaları için. :)

dişi olacaga benziyor.. henüz cok kücük, bir kac ay sonra cinsiyetini tam belli eder.

Geri