Karadeniz Pet

Cinsiyetine bilemedim

Sahemir46

Yeni Üye
Mubabbet kusu yakaladim dogrusu eve girmis bizimkisinin kafesi uzerindeydi yakaladik ama cinsiyetini bilemedik
-opucuk atiyor ve cici kus der gibi sanirim yeni yeni konusuyor. Oldukca hareketli ve cok yem tuketiyor (gunde yarim yemlik )

Ekli dosyalar

• 20181227_232119.jpg
    20181227_232119.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 47
  • 20181227_232317.jpg
    20181227_232317.jpg
    1.6 MB · Görüntüleme: 42
Hayırlı olsun değer bilecek birinin evine gelmiş iyiki erkek maşallah

Bu resimdeki erkek diğer resmide atın bakiyim
Ama flash siz çekin resmi

Cere renginden anlayabilirsiniz. Sarimsi kahverengi görünüyor. Kusunuz Disi, Hayirli olsun.

Estağfurullah kuşlar konusunda o kadar hoca değilim ama erkek ufak üç dört aylık gibi duruyor eğer kafesiniz varsa bı sure ayrı tutun sonra birleştirirsiniz kavga olmadığı sürece sorun olmaz

Erkek dört aylık civarı gibi daha en az iki üç aya ihtiyacı var bı sure ayrı tutun sonra birlestirirsiniz kavga olmadığı sürece zamanla çiftlesiceklerdir

Kusura bakmayın attığınız sarı kuşu gelen kuş sandım o resime göre yazdım. Yeni kuşunuz erkek, sizde ki dişi.

Son düzenleme:
Erkek güzel kuşmuş.bizim eve anca serçe giriyor:p

Simdi nasil bir yol izleyecegim konusunda bilgili birisi bana yol gosterebilirmi ? Kuslari ayirsam erkek yeterli yasa gelince mi birlestirsem yoksa hic dokanmayip birbirlerine alismasini mi beklesem ?

Simdi nasil bir yol izleyecegim konusunda bilgili birisi bana yol gosterebilirmi ? Kuslari ayirsam erkek yeterli yasa gelince mi birlestirsem yoksa hic dokanmayip birbirlerine alismasini mi beklesem ?
Dişinin büyük olmadı sıkıntılı oluyor genelde.kuşları ayırsan iyi olur sonuçta nereden geldiği belli değil.

Bence bı ay kadar ayrı kalsinlar daha sonra birleştirin erkek küçük çünkü disi çiftleşmek isteyip erkeğin üstüne gidebilir erkek korkabilir bu yüzden ayrı tutun sonra birlestirin zaten ortama yabancı erkeğin olduğu kafese dişiyi atarsanız

Serçe yine iyi bizim eve yarasa girmisti zor yakaladık bide çok büyüktü çok uğraştırdı

Geri