Karadeniz Pet

Cinsiyetleri Hakkında Bilgi Lütfen

veezygoo

Yeni Üye
2.jpg

Kuşu aldığım yer bunun dişi olduğunu söylemişti.

1.jpg

Bunu dışarıda bulduk ölmesin diye aldım getırdim.ilk etaplarda gaga kısmi tam koyu mavi olmasada açık mavı gıbıydı sımdi ise kahverengı tarzı bır renk almıs durumda.Ben ılk etapda bunu erkek sandım belkıde öyledır bılemıyorum bırbırlerıne kurda yapıyorlar tam anlamadım ben bu kuşların cinsiyetini bir yardım ederseniz sevinirim.Cevaplarınız için şimdiden herkeze teşekkür ederim

Ikisi de dişi 2.kuş kızışmış saglikli görünüyor ikisi de

Ikisi de dişi 2.kuş kızışmış saglikli görünüyor ikisi de
:) gerçekten mi .Ben bilmedim şimdi ilk getırdıgımde yeşilin gagası açık mavı olunca erkek sanmıştım.Birde yumurtalık aldım koydum :))) dişiler arasında bu kadar kur yaparlarmı bırbırıne garip

Kuşlarınız dişi yavru düşünüyorsanız aldığınız kuşu erkek ile değiştirin maşallah

Kuşlarınız dişi yavru düşünüyorsanız aldığınız kuşu erkek ile değiştirin maşallah
Cevaplar için arkadaşlara teşekkür ederim.bu kuşun cinsi hakkında bilgi verebilirmisiniz ? Aslında benim amacım bir tane yavru almak istiyordum konuşturmak için.Tabi kuşlar hakkında bilgi olmayınca yanlış üstüne yanlış yaptık.Birde benim kuşu aldığım satıcı kuşçuyum diye geçiniyor özellikle söylediğim halde konuşturacagım dıye gene bana dişi kuş verdi.Öğrendim ki dişiler konumazmış :) hocam senden istediğim ben konuşan bir kuş türü isitoyorum.hangi cins olsun ve hangi cinsiyet yardım edersen sevinirim

Dişi de konuşur erkekte konuşur ben her ikisinide konusturmustum yanlış bir algı o. Sadece erkekler daha çok kur yaptığından öğrendikleri kelimeleri daha çok tekrarlar ve kelime hazneleri daha geniş olur. Isterseniz yavru alırsınız isterseniz aldığınız kuşu verip yetişkin erkek alıp kendi yavrunuzu alırsınız keyifli hobiler

Geri