petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Cinsiyetleri Hakkında Bilgi Lütfen

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve veezygoo tarafından 25 Haziran 2016 başlatılmıştır.

1. veezygoo

veezygoo New Member

Beğenileri:
    0
    2.jpg
    Kuşu aldığım yer bunun dişi olduğunu söylemişti.

1.jpg

Bunu dışarıda bulduk ölmesin diye aldım getırdim.ilk etaplarda gaga kısmi tam koyu mavi olmasada açık mavı gıbıydı sımdi ise kahverengı tarzı bır renk almıs durumda.Ben ılk etapda bunu erkek sandım belkıde öyledır bılemıyorum bırbırlerıne kurda yapıyorlar tam anlamadım ben bu kuşların cinsiyetini bir yardım ederseniz sevinirim.Cevaplarınız için şimdiden herkeze teşekkür ederim

2. nihal_goksu

nihal_goksu Active Member

Beğenileri:
    53
    Ikisi de dişi 2.kuş kızışmış saglikli görünüyor ikisi de

3. veezygoo

veezygoo New Member

Beğenileri:
    0
    :) gerçekten mi .Ben bilmedim şimdi ilk getırdıgımde yeşilin gagası açık mavı olunca erkek sanmıştım.Birde yumurtalık aldım koydum :))) dişiler arasında bu kadar kur yaparlarmı bırbırıne garip

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Kuşlarınız dişi yavru düşünüyorsanız aldığınız kuşu erkek ile değiştirin maşallah

5. veezygoo

veezygoo New Member

Beğenileri:
    0
    Cevaplar için arkadaşlara teşekkür ederim.bu kuşun cinsi hakkında bilgi verebilirmisiniz ? Aslında benim amacım bir tane yavru almak istiyordum konuşturmak için.Tabi kuşlar hakkında bilgi olmayınca yanlış üstüne yanlış yaptık.Birde benim kuşu aldığım satıcı kuşçuyum diye geçiniyor özellikle söylediğim halde konuşturacagım dıye gene bana dişi kuş verdi.Öğrendim ki dişiler konumazmış :) hocam senden istediğim ben konuşan bir kuş türü isitoyorum.hangi cins olsun ve hangi cinsiyet yardım edersen sevinirim

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Dişi de konuşur erkekte konuşur ben her ikisinide konusturmustum yanlış bir algı o. Sadece erkekler daha çok kur yaptığından öğrendikleri kelimeleri daha çok tekrarlar ve kelime hazneleri daha geniş olur. Isterseniz yavru alırsınız isterseniz aldığınız kuşu verip yetişkin erkek alıp kendi yavrunuzu alırsınız keyifli hobiler

Sayfayı Paylaş