petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

cinsleri ne?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve asiyamusali tarafından 24 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. asiyamusali
    Gizli

Arkadaslar sizce cinsleri ne?

2. Aygül Yıldırım
    Gizli

ikiside dişi sanırım..

3. Onur KUZUKIRAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    2 side dişi yerli mavi kuş hasta gibi geldi bana

4. Mehmet ŞEKER
    Gizli

kuşların ikisinin de gagası çok uzamış. ve kuşlar çok bakımsız görünüyor :(

5. Onur TÜFEKCİ
    Gizli

2side yerli ve dişi, krakeri çıkartın lütfen, hazır krakerler zararlı

6. asiyamusali
    Gizli

Ya ben bular her ne istyorsa yapiyorum yinede hastami..okuyolar kafesin kapsini aciyorum ucuyolar yine okuyolar dusuruyorum.veterenlere 50kez gitdim 1yilda.benim yuzumu gormekden bikdilar artiq, yemeklernide hep vitaminli aliyorum,, ne yapiyim iylessin? Ben Bakude kaliyorum burda o mamalardan yok sorusdum yok diyolar.

7. asiyamusali
    Gizli

Sunlari veriyorum..bana satan maviyi erkek diye satmis of ölucem

8. Tunç ÇAĞATAY
    Gizli

Şöyle bilgi veriyim

Kuşların tüy döküyor olabilir bu mevsimde normal kışa hazırlık tüy dökerken biraz rahatsiz olabilirler buda onları hasta gibi gösterebilir normladir kullandıgın yemleri görmedım hiç ama yem yemdir yani zararlı şeyler yoksa boyalı ekmek gibi

9. Kasaplanca
    Gizli

beyazın gagası cok uzun. dıgerınınde gagası cok bakımsız. gaga tası koy kafese.

10. asiyamusali
    Gizli

Yemin icerisinde yesil ve kirmiziya benzer seyler var ama olara hic dokunmuyolar..2sininde gagasi kirilmiw.lresimde dusmus beyaz kusun gagasna bakin asagi kismi kirilmis ve uzaniyor.lne yapiyim? Bana soyledilerki yag surt bir gunden bir

11. asiyamusali
    Gizli

Su gaga tasindan koyuyorum hic dokunmuyolar..

12. Kasaplanca
    Gizli

sabır. kafese gelen seylere hemen alısmazlar. Beklemen lazım. çatlak gagaya termıyzın dıye merhem var eczanelerde. ondan alıp ıkı gunde bır uygulaman lazım gagasına.

13. Onur TÜFEKCİ
    Gizli

Gaga taşı hiç kullanmadım o yüzden şekli vs yorum yapamıyorum fakat rengi farklı geldi.YEM ise hiç duymadım markasını tavsiye de etmiyorum

Sayfayı Paylaş