Karadeniz Pet

Çok aciiil yardım edin lütfen!! Kuşum uçamıyor!

• Konbuyu başlatan tinnykitty
  • Başlangıç tarihi
T

tinnykitty

Guest
Merhabalar benim kuşum daha 2-3 aylıkken büyük bi hastalık geçirdi ölümden döndü diyebiliriz kafeste kendini ordan oraya vura vura kafesi kırdı başında bekledim 2 gün hiç uyumadım sırf kendisine zarar vermesin diye elimede almak istemedim ürkütmemek için ama herneyse bi baktım ki kafası yamulmuş görmüyo devamlı dengeyi kaybedip düşüyor falan götürdüm veterinere ölürse kendinizi hazırlayın lütfen yapabileceğim tek şey vitamin vermek dedi neyse düzenli vitaminini kullandım ve iyileşti tabi hergün ilgilendim veterinerim bile mucize gibi birşey dedi.

Şimdi ise 1-1,5 yaşlarında ve uçamıyor uçamamak demeyelim de kendini bırakıyor sol kanadı yere düşük duruyor bıraktığım anda oraya buraya çarpıp düşüyor ki benim kuşum normalde her gün odamda serbesttir yani kafeste durmaya alışık değil ee dün veterinerime götürdüm gayet canlı kafeste diyor hani bana şirinlik bile yapıyor ama uçmada sıkıntı yaşıyor yemini değiştir dedi veterinerim aldık yem şimdi bugün yine bıraktım ama yok kanadı fena halde titriyor uçamadığının kendide farkında o yüzden fazla çaba göstermiyor benim ne yapmam gerekiyor beklemelimiyim? kafeste durdukca benden uzaklaşıyor bana küsüyor hatta artık kafesine elimi bile yaklaştırmıyor normalde öperdi hemen kabarırdı ama yok resmen 2 yabancı gibiyiz artık kabarmayada başladı devamlı uyumayada bu konuda bilgisi olan lütfen yardımcı olabilirmi??

Yardim edin ya benim kusumda aynen boyle..ne yapalim?

Geri