petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çok acikl cevapp

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve sadullah dinç tarafından 17 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. sadullah dinç

sadullah dinç New Member

Beğenileri:
    0
    Şimdi benim çifte dişi kafeste üstün diye bide erkek çiftleşmiyor diye erkekle dişiyi ayırdım ayıralı 5 gün oldu ben şimdi 2 günlüğüne dışarı çıkacam çıkarken kuşları birleştireyimmi

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Neden birleştiriyorsunuz geldikten sonra birleştirirsiniz ben bağlantıyı kuramadım. Bu ara da maşaallah kuşlarınıza

3. sadullah dinç

sadullah dinç New Member

Beğenileri:
    0
    evden kimse olmayınca daha rahat olurlar diye düşünmüştüm

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Ben olsam birleştirmezdim ama yine de karar sizin. Yemliklerine özellikle de suluklara dikkat edin

5. x16

x16 New Member

Beğenileri:
    0
    birleştirebilirsin bence çok bi fark olmaz ama birleştirmesende bişey olmaz dişiyi erkeğin kafese atmayı unutma :)

6. Necati ÜNAL

çok acil yazmanızı gerektiren şey bumuydu ?

7. sadullah dinç

sadullah dinç New Member

Beğenileri:
    0
    ewet bu ben 1 yıldır yavru alamıyorum belki böyle yaparak bir şansım olur dedim dışarı çıkmadan cvp gelmeyede bilird,

8. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Beyler ne oluyor Necati Bey? Sadullah Bey? Lütfen bura da çocuklar da var bayanlar da

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:04 -->-> Daha önceki mesaj 17:03 --

Lütfen ikinizden de ricam kimse görmeden konuyla alakalı mesajlarınızı silmeniz lütfen!!!

9. Necati ÜNAL

Sence benım burada bir suçum varmı ? adam açık açık küfür ediyor banlanmaz ise forum böyle gibileriyle dolar taşar.

10. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Bence tetikleyen sizsiniz arkadaş bir şey sormuş. yok ağzımı açtırma yok bilmem ne. Burası forum sonuçta. İki gün yokum hangisini yapmam gerekir hangisi olur diye soru sormuş sadece. Zaten acil mi değil mi bunu yöneticiler görür uyarır Lütfen..

ewet ne türkçe'yi sizin gibiler katlediyor. illa cevap gelmesi için acilmi yazman gerekiyor ? 1 yıldır yavru alamıyormuş la olum defol git ağzımı açtırma ( Bu hoş mu sizce)

#10 Yusuf Kürşat AKKUŞ, 17 Ekim 2014
    Son düzenleme: 17 Ekim 2014
  11. Necati ÜNAL

Açtığı konu aynı şöyle :

Çok acilll cevapp

Konu içeriği : arkadaşlar kuşlarım çiftleşmedi :D

mantıklımı sence ayrıca ne olursa olsun küfür etmemesi gerekirdi.

12. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Bence ikinizde haksızsınız. tekrar söylüyorum sizden rica ediyorum kimse görmeden mesajlarınızı silin lütfen

13. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Konu amacına hizmet etmediğinden, ve saygı çerçevesini aşan uslup içerdiğinden kilitlenmiş ve ilgili mesajlarınız silinmiştir.. Arkadaşlar bu yazılanları sadece siz okumuyorsunuz herkes okuyor.. Bunu göz önünde bulundurarak paylaşımda bulununuz.. İyi forumlar dilerim.

14. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    Vallah Atilim abi iki arkadasada birer sans vermis dikkatli olurlar insallah bundan sonra herzaman Atilim abi denk gelmez

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş