Karadeniz Pet

Çok acikl cevapp

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sadullah dinç

Meraklı Üye
Şimdi benim çifte dişi kafeste üstün diye bide erkek çiftleşmiyor diye erkekle dişiyi ayırdım ayıralı 5 gün oldu ben şimdi 2 günlüğüne dışarı çıkacam çıkarken kuşları birleştireyimmi

Neden birleştiriyorsunuz geldikten sonra birleştirirsiniz ben bağlantıyı kuramadım. Bu ara da maşaallah kuşlarınıza

Ben olsam birleştirmezdim ama yine de karar sizin. Yemliklerine özellikle de suluklara dikkat edin

birleştirebilirsin bence çok bi fark olmaz ama birleştirmesende bişey olmaz dişiyi erkeğin kafese atmayı unutma :)

Beyler ne oluyor Necati Bey? Sadullah Bey? Lütfen bura da çocuklar da var bayanlar da

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:04 -->-> Daha önceki mesaj 17:03 --

Lütfen ikinizden de ricam kimse görmeden konuyla alakalı mesajlarınızı silmeniz lütfen!!!

Bence tetikleyen sizsiniz arkadaş bir şey sormuş. yok ağzımı açtırma yok bilmem ne. Burası forum sonuçta. İki gün yokum hangisini yapmam gerekir hangisi olur diye soru sormuş sadece. Zaten acil mi değil mi bunu yöneticiler görür uyarır Lütfen..

ewet ne türkçe'yi sizin gibiler katlediyor. illa cevap gelmesi için acilmi yazman gerekiyor ? 1 yıldır yavru alamıyormuş la olum defol git ağzımı açtırma ( Bu hoş mu sizce)

Son düzenleme:
Açtığı konu aynı şöyle :

Çok acilll cevapp

Konu içeriği : arkadaşlar kuşlarım çiftleşmedi :D

mantıklımı sence ayrıca ne olursa olsun küfür etmemesi gerekirdi.

Bence ikinizde haksızsınız. tekrar söylüyorum sizden rica ediyorum kimse görmeden mesajlarınızı silin lütfen

Konu amacına hizmet etmediğinden, ve saygı çerçevesini aşan uslup içerdiğinden kilitlenmiş ve ilgili mesajlarınız silinmiştir.. Arkadaşlar bu yazılanları sadece siz okumuyorsunuz herkes okuyor.. Bunu göz önünde bulundurarak paylaşımda bulununuz.. İyi forumlar dilerim.

Vallah Atilim abi iki arkadasada birer sans vermis dikkatli olurlar insallah bundan sonra herzaman Atilim abi denk gelmez

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri