petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

çok acil yardım istiyorum lütfenn... :(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Sevgiusta tarafından 7 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. Sevgiusta

Sevgiusta Guest

:( arkadaşlar kuşumun sağ gözü kızarmış göz kapağı koyu renk sürekli kaşıyor resim yükleyemiyorum şu an sizce neden olmuş olabilir

2. loli poya

loli poya New Member

Beğenileri:
    0
    Gözüne sprey,oda parfümü,kolonya gibi bir şey kaçmış olabilir.Kör olma ihtimaline karşın test edin gözünü.

3. Sevgiusta

Sevgiusta Guest

öyle birşey olduğunu sanmıyorum göz nezlesini araştırdım ondan şüpheleniyorum kalıtsal bir sorun olurmu acaba

4. loli poya

loli poya New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşunuzun gözünün etrafındaki tüyler döküldü mü ? Görmekte güçlük çekiyor gibi bir hali var mı ? Ya da göz kapağı şiş gibi mi ? Bunlar göz nezlesi teşhisi koymanız için bazı sorular.Yani öyle tahmin ediyorum.Eğer şiddetlenirse mutlaka veterinere götürün.Göz damlası vs. verir.Ayrıca mikropta kapmış olabilir.Kafesini,yemliğini,suluğunu,oyuncağını sıcak suyla yıkayın.Geçmiş olsun.Ayrıntılı bilgi:http://www.kuscubayramakyildiz.com/...-kuslarinda-goz-hastaliklari-ve-tedavisi.html

#4 loli poya, 7 Ekim 2014
    Son düzenleme: 7 Ekim 2014
  5. melisatunca15

öncelikle yeniyim konu açmayı bilemediğim için buradan ulaşmak istedim yardımcı olursanız sevinirim. iki kuşumdan biri 1 ay önce grip oldu iyileşti antibiyotik verdik suyuna burnuna bifizol damlattık. şimdi diğeri hastalandı daha kötü durumda gözlerinin çevresindeki tüyler döküldü sürekli kabarık. gözlerini çok kaşıyor. yemesinde içmesinde sıkıntısı yok ama kafesin tabanında uyumaya başladı. ayacıkları buz gibi. görüntüsü hiç hoş değil fakat hareketli de sayılır. bilemiyorum çok endişeliyim yardım eder misiniz

6. Sevgiusta

Sevgiusta Guest

cvp için tşk ederim o siteye baktım yarın ilaçları alıp başlıycam önerileriniz içinde ayrıca tşk ederim

7. loli poya

loli poya New Member

Beğenileri:
    0
    Nedemek :)

Sayfayı Paylaş