petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Cok acıl yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Kuzey Ateş tarafından 30 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. Kuzey Ateş

Beğenileri:
    0
    Krem ve oksijenli su surdum surdukten sonra tuylerini kabattti minik minik titriyor halsizlesti ne yapmam lazim nesi var [​IMG] [​IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:37 -->-> Daha önceki mesaj 16:42 --

Guncellllllll

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Geçmiş olsun. Ne kremi kullandın Kuzey?
    Böyle göz çevresindeki tüy dökülmelerinin birkaç sebebi olabilir. Mantar, iltihap, göz neslesi vb..
    Ancak çok çabuk düzeliyor. Tüylerini kabartmasını senin tedavi sırasında gördüğü kötü muameleye bağlıyorum. Toparlayacaktır kendini.

3. Kuzey Ateş

Beğenileri:
    0
    Troysd kullandim abi dun oglen ve aksam surdum bugunde yarim saat once surdum [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] sence hastaligi ne abi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:50 -->-> Daha önceki mesaj 08:48 --

Ve daha kotulesti sanki oyle geliyo bana

4. Levent ACAR

Beğenileri:
    75
    Ben anlamadım fotoğraftan. Mantar olduğuna emin misin?
    Kaşıyor mu gözünü sağa sola sürtüyor mu?
    Krem sürerken gözüne kaçırmadın inşallah.
    Böyle göz kenarındaki tüylerin açılmasından ölen kuş görmedim hiç. İyileşir yakında.

5. Kuzey Ateş

Beğenileri:
    0
    Abi yanida erkek vardi ona kasitiyordu hemen erkegi ayirdim yaninda kafasini tahta tunege surtuyor kasiyor gozunun altina suruyorum gaga kenarlarindan gozlerine yayiliyor abi [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION]

6. Levent ACAR

Beğenileri:
    75
    Tamam, her gün temizleyip gözüne kaçırmadan devam et.
    8-10 güne geçer kısmetse.

7. Kuzey Ateş

Beğenileri:
    0
    Insallah abi bide yumurtalarin ustunden kalkti sebebi ne olabilir

Sayfayı Paylaş