petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

cok acil yardim..

Konusu 'Yurtiçi Üreticilerimiz' forumundadır ve TARIK TUNA tarafından 27 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. TARIK TUNA

TARIK TUNA New Member

Beğenileri:
    0
    disi muhabbet kusum öldu altinda daha 1 haftalik yavrulari var nasil besleyebilirim

2. mücahitejderha

Beğenileri:
    0
    Sırınga ile besleyebilirsin ama 1 haftalik yabruyi beslemek çok zor bende besleme aparatı oldugu halfe zor besliyorum yanlış hatırlamiyorsam konular arasinda bununla ilgili geniş bir bilgi vardı

3. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Çok geçmiş olsun inşaallah yaşarlar elle besleme aparatı kullanabilirsiniz

4. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Elle besleme aparatıyla besleyebilirsin ama daha önce tecrüben yoksa çok zordur. Ciğerlerine hava doldurup ölme olasılığı da var. Eğer besleme aparatın yoksa ve temin edemiyorsan kibrit çöpü yardımıyla besleyebilirsin. Kendin mama yapıp ya da hazır mamalardan alıp besleyebilirsin. Geçmiş olsun.

5. TARIK TUNA

TARIK TUNA New Member

Beğenileri:
    0
    aparati aldim sabah 1 kere zorla yedirdim gun icinde kac kere ve kac olceklerde vermeliyim bu arada hero baby den sebzeli mama aldum onu veriyorum.

#5 TARIK TUNA, 27 Şubat 2016
    Son düzenleme: 27 Şubat 2016

Sayfayı Paylaş