Karadeniz Pet

!!ÇOK ACİL YARDIMA İHTİYACIM VAR!!

Bu akşam pirinç kaynatın pirinci süzerek suluğuna koyun.
Başka da bir su ilave etmeyin üzerine.
Yarın aspur ve elma sirkesi temin edersiniz.
Mama yemeye alışkın kuşlar değillerse patatesi yemezler.
Bir de dal darı alın dal darı verin.
Diğer kuşun hali vakti nasıl?
Göğüs kemiği kuruluktan ziyade ishalin getirdiği zayıflamanın neticesinde daha belirgin hal almış olabilir.
Kuruluk teşhisini bir işin ehli tespit edebilir bence.
Kamen bey şimdi kuşlar isal olduğu için pirinç suyu diyorsunuz ama parazitler ölmediği sürece bu geçici bir çözüm olur parazitleri kökten çözmek içinde ya antibiyotik tedavisi kuş çok zayıflamış bu aşamada bünyesi kaldırmaz diye düşünüyorum. Yada sirke parazitler için.

öncelikle ilgilenen ve yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim şuan elimde bu gün aldığım avisol var. bunuda kullansam bi desteği olur mu yoksa 5 gün elma sirkesi kürünü uygulayıp sonra mı avisol vereyim. bu arada erkek olan kuşum (köpük) gayet iyi sağlıklı durumda bu hastalık sürecinden eşiyle baya fazla ilgileniyor. dal darı asmıştım onu yiyip bitirdiler, tekrar koyiyim mi kafese?

Dal darısını eksik etme su an sadece sirke tedavisi uygula kısa Zaman'da düzelmeyi göreceksin ve sıcak ortamda tut rüzgar almayan yerde dursun. Bünye zayıf ceryana maruz kalırsa büyük sıkıntı olur.

Kamen bey şimdi kuşlar isal olduğu için pirinç suyu diyorsunuz ama parazitler ölmediği sürece bu geçici bir çözüm olur parazitleri kökten çözmek içinde ya antibiyotik tedavisi kuş çok zayıflamış bu aşamada bünyesi kaldırmaz diye düşünüyorum. Yada sirke parazitler için.
Üzüm sirkesinin olup olmadığını bilmediğimden dolayı temin edinceye kadar en azından bir şey yapmış olmak adına pirinç önerisinde bulunmuş idim.
Neyse ki üzüm sirkeside oluyor imiş.

ishal var ama neyden kaynaklı olduğunu bilmiyorum. bu gün biraz daha hareketli gördüm kendisini üzüm sirkesi iyi geldi diye düşünüyorum 3 gün daha devam etmeyi planlıyorum 5. günün sonunda eğer düzelme durumu olursa elimde avisol vitamini varonunla devam edicem. yardımlarınız için çok teşekkür ederim :) yarından itibaren limonun durumu günlük fotoğraf olarak paylaşmaya çalışıcam

Geri